Co skrývá tajemný mrakodrap v Control?

21. prosinec 2018 10:28 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (2)

V Quantum Break si hlavní hrdina velmi rád pohrával s časem, čímž zásadním způsobem ohýbal realitu. Autoři si zřejmě v podobných záležitostech libují, ani další projekt od Remedy se totiž tématu pokroucené reality nevyhnul. V čerstvém traileru o hře prozrazují trochu víc. Ke slovu se hlásí Zachariah Trench z organizace Control.

Píše se rok 1964. Agenti organizace objevili zvláštní budovu - The Oldest House. Zatímco zvenčí vypadá jako každý jiný mrakodrap, uvnitř se dějí prazvláštní věci. Nestabilní prostředí se projevuje například v několika pokojích, v nichž do budovy prosakují jiné dimenze. Dění v podivném domě je navíc neznámým způsobem spojeno s lidskou myslí, návštěvníci svou přítomností ovlivňují zvláštní události, ale nevědí jak.

Agenti jsou tedy sami o sobě klíčem k vyřešení záhady hrůzu nahánějící barabizny. Nikdo ale neví, jak klíč použít. Cíl mise je jasný – pokusit se záhadu kolem mrakodrapu objasnit. V tom se agentům budou snažit zabránit neznámé nadpřirozené síly.

Jestli se jim podaří v nebezpečné misi uspět, se dozvíme někdy v příštím roce. Hra vyjde na Xbox One, PlayStation 4 a PC.

Zdroj: Gaming Bolt

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20896559
Trix napsal 22. 12. 2018 v 05.29

Masarkavtrenyrkach: Koupelna. Dobře. Ale z jakého času. Je to ta samá, ze stejné reality ? Je voda vodou. Nebo není voda vodou. A co jsme my? Tak jako tak, dokud ti koupelnu neokupují rybenky velké jako dobře živený mops, tak pořád dobrý. Včera mě nechaly na zrcadle napsané ultimátum : (

Editováno: 22. 12. 2018 v 05.30

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 21. 12. 2018 v 14.14

V podobném domě bydlím. Je z přibližně stejného roku a taky se v něm dějí podivné věci. Jen v něm neprosakují jiné dimenze ale sousedova koupelna.
Na hru jsem zvědavý. Hlavně, jestli tam budou mít agenti větší štěstí a podaří se jim barák spravit.

Nahlásit nevhodný obsah