Dema Anthemu na přelomu ledna a února

2. leden 2019 12:44 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (1)

Druhá polovina února bude pro hráče šťavnatým období. Vydání se dočká dlouho odkládáný Crackdown 3, postapokalyptické FPS Metro Exodus i Anthem od studia BioWare, což jsou mj. autoři takových sérií jako Mass Effect nebo Dragon Age. Tito kanadští vývojáři právě dokončují svůj aktuální projekt, ze kterého hráči již brzy dostanou první ochutnávku.

Ta bude spočívat v hned dvou demoverzích, ve kterých si budeme moci ozkoušet, co vlastně Anthem v době vydání nabídne. Ta první, nazývaná jako VIP demo, bude dostupná od pátku 25. ledna do neděle 27. ledna, přičemž si ji užijí pouze ti, kteří si titul přeobjednají. Krom samotného ozkoušení hry bude pro tyto hráče připraven i speciální bonus, nicméně BioWare se stále ještě nepodělili o informaci, co by tímto dárkem mohlo být.

Brány Anthemu se otevřou všem hráčům o týden později, tedy o víkendu 1.–3. února, kdy šanci otestovat toto akční RPG dostanou všichni na PC, PS4 i Xboxu One. Obsah obou verzí bude totožný, nabídne několik příběhových i vedlejších misí. Naše postava započne na úrovni 10, postupem hraní ji budeme moc posunout až o pět levelů výš.

Plná hra vychází již 22. února, předobjednat si ji můžete na Xzone.cz.

Zdroj: VG24/7

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20864720
JMBounce napsal 3. 1. 2019 v 13.21

Takže ti co si předplácejí Premier mají toho 25. smůlu? Nebo se počítám jako předobjednatel. Za ty prachy bych čekal, že dostanu taky přístup už v první fázi.

Nahlásit nevhodný obsah