Nové záběry ze světa Anthem

12. leden 2019 13:41 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (0)

Anthem od BioWare je takřka za dveřmi a neuplyne týden, kdy bychom nedostali nové záběry ze hry. Zatímco dosavadní videa se více soustředila na plnění hlavních misí, dnes se můžeme v osmi minutách podívat na trochu průzkumu otevřeného světa a vedlejší aktivity, bez kterých se ani akční RPG neobejde.

Při bloumání světem Anthem se například budete společně s vašimi spoluhráči účastnit náhodně vygenerovaných eventů, které zde budou plnit funkci malých vedlejších úkolů. Kromě toho vás ale budou čekat souboje s nepřáteli, občasné střety s minibossy nebo sbírání materiálů pro tvorbu lepšího vybavení. Na své si přijdou i fanoušci kodexů, které pomůžou lépe vykreslit herní svět.

Ještě než Anthem 22. února vyjde, dostanou zájemci možnost si hru vyzkoušet. První demo bude k dispozici od 25. ledna, exkluzivně pro předplatitele Origin/EA Accessu a všechny, kteří si hru předobjednali. Pokud se mezi ně chcete také zařadit, můžete si Anthem pořídit na Xzone.cz. Druhé demo už bude dostupné pro všechny a vyjde 1. února.

Zdroj: WCCFTech, IGN

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!