Odhaleno další DLC pro Tomb Raider

16. leden 2019 10:32 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (3)

Poslední příběh lovkyně pokladů Lary Croft zatím rozšířily dvě DLC. The Forge a The Pillar nám přinesly novou porci obsahu a vývojáři tím ještě nehodlají končit. Tentokrát to ale bude trochu temnější. Nový přídavek se jmenuje The Nightmare a Lara v něm bude potkávat staré nepřátele, přátele, které na svých cestách ztratila, a dokonce se postaví i sama proti sobě.

Informací je zatím docela málo, takže přesně nevíme, co přesně to znamená. Lara se každopádně bude snažit získat další mocnou starověkou zbraň. Nejspíš jí bude vyvolávat různé halucinace. Podíváme se totiž i do minulosti. Na jednom z vydaných obrázků je vidět i její sídlo.

Krom nové části příběhu do hry přibyde také nové vybavení, mezi které mimo jiné patří Fear Incarnate Gear Pack. The Nightmare vychází už 22. ledna pro všechny platformy. Hru si můžete pořídit na Xzone.cz.

Zdroj: DualShockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922944
Hraběruka napsal 17. 1. 2019 v 16.25

Ahoj, já se na nové DLC moc těším. Jinak co se týče těch předchozích, tak každý mi trvalo určitě něco přes hodinu a to nepočítám, ty módy, jak tu hrobku musíš dát v co nejrychlejším čase atd. Ale je pravda, že jsem nedělal žádný speedrun :) Ale samozřejmě bych byl rád, kdyby byli ty Dlc ještě delší, protože mě moc baví :)

Editováno: 17. 01. 2019 v 16.26

Nahlásit nevhodný obsah

20901394
bonduelle33 napsal 16. 1. 2019 v 19.33

SpeedyRedy: V tomhle bylo výborné DLC Baba Yaga... Bylo to relativně dlouhé, poutavé, pěkné psycho, ale v dobrém slova smyslu... Za mě osobně to bylo velmi povedené DLC... S Shadow sem ještě tu čest neměl, ale pokud jsou ta DLC tak krátká, jak píšeš, asi se bez nich při koupi obejdu...

Nahlásit nevhodný obsah

20874931
SpeedyRedy napsal 16. 1. 2019 v 16.44

Kéž by to zabralo alespoň 90 minut, ty mechaniky hlavolamů se točí stále kolem toho samého a mě ty rozšíření prostě nedokážou potrápit tak, abych si to hraní užil. Proč prostě nemůžeme zase tahat za páky, hledat časově dočasně otevřené dveře, skákat po propadající se podlaze, utíkat před padajícím stropem plným ostnů, pohybovat se v bludišti atp. Ta hra má tolik možností, jak hráče potrápit a ona nám předhazuje stále jedno a totéž. První DLC Forge ještě šlo ale Pillar mi zabralo kolem 30 minut. Myslím, že by bývalo bylo lepší udělat třeba jen tři DLC ale s pořádně velkými, rozsáhlými prostranstvími s tím, že by na nás hra působila alespoň 3 hodiny. Z tak krátkých kapitol moc zážitku nemám :/

Nahlásit nevhodný obsah