Bungie mluví o budoucnosti Destiny

18. leden 2019 09:46 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (2)

V minulém týdnu překvapilo studio Bungie oznámením, že se rozchází s Activisionem. Osud značky Destiny je nyní pouze v jejich rukou, krom samotné výroby hry se nyní musí chopit také role publishera. Vypadá to, že budou mít v tomto roce plné ruce práce. Jaké mají plány?

Luke Smith se v nedlouhém příspěvku podělil o krátkou vizi do budoucna. V první řadě poděkoval Activisionu za to, že doručil Destiny k samotným hráčům. Zmiňuje se také o spřátelených studiích, s jejichž pomocí tvořili obsah do hry. Třeba studio High Moon, které spolupracovalo na rozšíření Forsaken, nebo Vicarious Vision pomáhající s portem na PC a s přídavkem Warmind.

Dále mluví o rozšíření Black Armory. Jeho uvedení bylo podle všeho pro tým hodnotnou zkušeností, v budoucnu chtějí novinky více optimalizovat, aby hladce navázaly. V přípravě slíbeného obsahu bude studio pokračovat, zde se nic nemění.

Smith mluví také o vzdálenější budoucnosti. Nezapomněl podotknout, že nyní mají osud značky pouze ve svých rukou. Vypadá to, že se pomalu začíná pracovat na pokračování. Velká část týmu je totiž zaměstnána vymýšlením nových „zážitků, nepřátel a nových možností jak hrát za Guardiana.”

Bude zajímavé sledovat, jak se studio zhostí povinností vydavatele. Možná se také brzy dočkáme oznámení třetího dílu. Destiny 2 je k dispozici také na Xzone.cz

Zdroj: Tisková zpráva

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20845348
Lahva napsal 18. 1. 2019 v 14.53

Mám moc rád ten svět, oba díly jsem si zahrál, ale už mě tam nebavil ten grind. Doufám že se pustí i do jiných směrů, bral bych třeba akční RTS ve stylu CoH. A nebo StarCraft klasickej. Máme tu tři frakce, hotové jednotky apd, mohlo by být zajímavé.

Nahlásit nevhodný obsah

20874257
Spratekk CZ napsal 18. 1. 2019 v 09.58

Bungie jako studio práci dělá dobře. Jejich hry hraju desítky let už od Marathonu tehdy pro mac, později od roku 2002 od prvního dílu Halo až do dneška do Destiny. Bohužel poslední z těhle titulů mě jednu vadu na kráse... Activision. K jejich činnosti jsem hodně pesimistickej. Na co sáhne Activision tam 100 let tráva neroste. Asi proto se uchylujou k obyčejnýmu remastrování kdysi úspěšnejch značek jako Crash a Spyro. Destiny se opravdu teďka může tešit lepšímu osudu podle mě, když to nwbude honit všechno finanční oddělení a nenažeři ve vedení. Třeba ještě nad značkou naposledy dám palec nahoru až ukážou něco z vlastní práce

Nahlásit nevhodný obsah