I Best Buy řadí Death Stranding na letošek

21. leden 2019 13:40 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (3)

V poslední novince jsme rekapitulovali, kdy a jak Kodžima a jeho tým narážel na to, že by Death Stranding mohlo vyjít ještě letos, a to samé bychom mohli udělat i teď. Není třeba – důležité je, že se až příliš zdrojů shodne na téže věci. A teď už jen stačí čekat, zda se bude celková mozaika pomalu dotvářet, nebo zda její pěknou strukturu někdo nezačne naopak ničit.

Zatím to spíše vypadá, že nikoliv, a že se veškeré informace, které známe, stanou základem, z něhož budeme vycházet. Nic není v rozporu s ničím, ať už jde o dřívější vyjádření samotného autora a zakladatele studia Kojima Productions, o vyjádření herců a daberů od Normana Reeduse po Troye Bakera, nebo o informace herních obchodů.

Přiznejme si, že jedním z nejviditelnějších vodítek byla informace pocházející od Walmartu, který se v minulosti (nechtěně) proslavil správností vlastních informací, které nedokázal dostatečně střežit. Jenže tentokrát to není kanadský Walmart, ale kanadský Best Buy, který na svých reklamních a marketingových předmětech má u Death Stranding rok 2019.

Jedna z fotografií konkrétně hráče nabádá k možnosti si hru předobjednat. Hru, která podle stejného předmětu má vyjít ještě letos. Jsme sice opatrní a víme, že „zaručeně pravá fotografie“ může být snadným falzifikátem, na druhou stranu není příliš důvodů nevěřit tomu, že by to tak vážně bylo. Nechme se překvapit a stále radši buďme příjemně překvapení, než následně zklamaní... Kdybychom si ale měli vsadit, která hra letos doprovodí Days Gone z chystaných exkluzivit, vsázeli bychom právě na Death Stranding.

Death Stranding si můžete nicméně předobjednat už i na Xzone.cz, nehledě na to, zda vyjde letos, nebo příští rok. 

Zdroj: DualShockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 22. 1. 2019 v 14.54

Kojima položil na Twitteru otázku: "Je rok 2019 rokem velryby ?".

Což dle mne znamená: "Hra je skoro hotová, probíhají závěrečné práce, jen si nejsme jistí jestli se neobjeví nečekaný zádrhel, třeba nečekaný bug, problémy v lisovně, chyby s infrastrukturou atd. Ale jsme blízko a bude-li vše klapat hra vyjde v roce 2019 ".

Jelikož velryb je v DEATH STRANDING dost na každym artworku. Zaměňte VELRYBA za DEATH ASTRANDING a Kojima se ptá sám sebe: "Zvládneme vydat DEATH STRANDING letos ?" Ještě si není jistý, nechce říct VYJDE LETOS, ale rád by.

Masarkavtrenyrkach: Nevěřim že to bude tak krátký. No ale já do vydání MGSV nahrál MGS:GZ 80 hodin, což vydá na slušný RPG.

Editováno: 22. 01. 2019 v 14.57

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 21. 1. 2019 v 18.09

Kojima si s MGSV vyzkoušel nejdříve vydat ochutnávku (Ground Zeroes) a pak po roce nebo dvou i plnou hru. A totéž udělá Kojima a Sony s Death Stranding. Jen s tím rozdílem, že ten větší zbytek hry už bude na PS5.

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 21. 1. 2019 v 16.01

ČERVEN 2019

Nahlásit nevhodný obsah