Jak se demo Anthemu liší od finální hry

22. leden 2019 12:35 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (1)

Zdá se, jako by to bylo včera, co nám Bioware představilo svoji novou značku. Ve skutečnosti se už ale budeme moci za měsíc pustit do hraní. Ještě před tím si Anthem ale budete moci vyzkoušet skrz avizovaná dema. Výkonný producent Mark Darrah se na svém twitteru podělil o informace ohledně toho, v čem se dema budou lišit od finální verze hry.

První bod je, že nebudeme hrát od začátku. Hra vás hodí do části, kde už máte dostatek vybavení a nemusíte tak ztrácet čas jeho získáváním. S tím souvisí i fakt, že se budete muset obejít bez veškerých tutoriálů. Nemyslíme si, že zrovna tohle bude v případě Anthemu velký problém.

Velmi rozdílné prý bude balancování hry. To se nejspíš vztahuje k síle vašich schopností a také ke statistikám nepřátel. Ještě větší rozdíl bude v celkové komplexnosti hry. Také je prý možné, že narazíte na bugy, které ve finální verzi být nemusejí.

I když je vydání Anthemu v podstatě blízko, stále tak nějak nevíme, co od něj čekat. Pokud jste hru předobjednali nebo si předplácíte EA Access, budete si moci demo zahrát od 25. do 27. ledna. Mezi 1. a 3. únorem se pak jeho brány otevřou všem. Hru si také můžete předobjednat na Xzone.cz.

Zdroj: Game Informer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875587
Drew7878 napsal 22. 1. 2019 v 13.14

Prosím, neposerte to.

Nahlásit nevhodný obsah