A Plague Tale má datum vydání

24. leden 2019 15:27 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (1)

Focus Home Interactive má ve svém portfoliu celou řadu výborně vypadajících titulů. Mezi ně patří i A Plague Tale od Asobo Studios, které vypráví příběh o sourozencích z Francie, kteří musejí přežívat v dobách, kdy probíhá morová epidemie. Už jsme viděli několik videí přímo ze hry a teď konečně známe i datum vydání. A Plague Tale se na PC, PlayStation 4 a Xbox One chystá 14. května.

Spolu s oznámením data vydání tvůrci odstartovali sérii videí, která by měla hráčům přiblížit vývoj a o čem hra vlastně je. Jedním z bodů, které probírají, je například to, že není úplně snadné psát dialogy pro mladší charaktery. Celkově se úvodní epizoda točí kolem hlavních protagonistů - Amicii a Huga. Amicia je starší, takže na ni logicky připadá role zodpovědného sourozence, který svého bratra musí bránit za každých okolností.

I když Asobo Studios nepatří zrovna mezi největší studia, tak při pohledu na jejich výtvor by si jeden řekl, že za něco takového by se nemusela stydět ani AAA produkce. A Plague Tale vypadá velmi dobře, teď ještě aby se to i stejně dobře hrálo.

Zdroj: DualShockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20811703
Bohemund napsal 24. 1. 2019 v 19.43

Hraní / preview s titulky:
https://www.youtube.com/watch?v=SIAP3VM_0Sw

Nahlásit nevhodný obsah