Vývojáři Warface se oddělují od Cryteku

7. únor 2019 12:48 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (2)

S Crytekem je to v posledních letech jako na horské dráze. Chvíli slýcháme o tom, jak se jim výborně daří a za pár měsíců je hned všechno jinak. Tentokrát se nová zpráva týká odloučení vývojářského týmu, který pracuje na free-to-play střílečce Warface. Rozhodli se, že si založí vlastní studio jménem Blackwood Games.

“Je to velmi těžké rozhodnutí opustit Crytek po všech těch letech, ale někdy prostě potřebujete změnu, abyste se mohli posunout dál,” řekl kreativní ředitel Michael Khaimzon, který nově založené studio povede. “Je důležité soustředit se na vývoj Warface tak, jak to očekávají jeho fanoušci. Zachovali jsme vývojářský tým kompletní, a to nám pomůže, abychom dosáhli svých představ.”

Je to už šest let, co si můžete Warface zahrát. Mezi free-to-play hrami se stále těší docela slušné popularitě a není to zase tak dávno, co vyšla i ve verzi pro konzole. Crytek prý každopádně stále bude v kontaktu s vývojáři. Jeho CEO Avni Yerli řekl, že se ale hlavně budou soustředit na jejich klíčové značky.

Zdroj: PC Gamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20894476
pavel.makal napsal 8. 2. 2019 v 10.31

lukinsonsssr: Ahoj, asi myslíš Hunt: Showdown. Pořád na něm pracují, zrovna včera vyšel update, který by měl údajně především řešit optimalizaci (a to je dobře, protože to ta hra potřebuje jako sůl). Tady pod tím odkazem mají roadmap s tím, co plánují v nejbližší době - https://www.huntshowdown.com/roadmap

Nahlásit nevhodný obsah

20813205
lukinsonsssr napsal 8. 2. 2019 v 10.25

to mi připomíná: jak je na tom ta EA hra od Cryteku kde chodíte lovit mutanty a pak s kořistí musíte před druhym týmem utéct? dlouho jsem o ní neslyšel

Nahlásit nevhodný obsah