Odyssey dostane New Game Plus

8. únor 2019 11:53 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (8)

Od předposledního dílu s podtitulem Origins se ze série Assassin's Creed stalo vcelku masivní RPG na desítky hodin. Pozadu v tom samozřejmě nezůstává ani nejnovější zástupce Assassin's Creed: Odyssey. Pokořit příběh Kassandry, či Alexiose zabralo spoustě hráčů nemalé množství času, nemluvě o tom, kolik hodin jsme strávili vylepšováním našich hrdinů.

Pro nás všechny má Ubisoft dobrou zprávu, protože do hry tento měsíc dorazí New Game Plus, díky kterému si budeme moci projít celou hru znova, avšak s naší vyšperkovanou postavou. Nejsme si jistí, na kdy přesně je vydání tohoto režimu naplánováno, takže je možné, že ho Ubisoft vydá, až bude hotový. Podle všeho bychom se ale více informací měli dozvědět příští týden.

Pro tento rok každopádně není v plánu vydání regulérního pokračování, takže pokud je vám z toho smutno, můžete alespoň znovu projít Odyssey. Krom toho máte ještě možnosti si zahrát příběhová DLC, která pro titul vychází, konkrétně k dispozici už jsou dvě části z Legacy of the First Blade. Naplánované je ještě další DLC s názvem The Fate of Atlantis, které by také mělo být rozděleno na tři epizody. Jak to tak vypadá, tento rok toho v Assassin's Creed: Odyssey bude ještě dost na práci.

Zdroj: Gameinformer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20925485
Symir01 napsal 10. 6. 2019 v 13.38

Ahoj, mám dotaz. V rámci kampaně mám zabít 10 Athéňanů nabitým kontaktním útokem a nemohu přijít na to co tím myslí. Zkusil jsem už všechno možné, změny zbraní na blízko ( dýka ), změnu dovedností, zabití za zálohy, rychlé i silné útoky, ale nic z toho nefunguje. ACO je můj první Assassin.
Díky moc za radu.

Nahlásit nevhodný obsah

20815946
kulisak napsal 8. 2. 2019 v 19.28

Teda já bych to znova nedal. Dohrál jsem to kolem 110h. lvl.55 a i když mě hra bavila, tak jsem byl rád že je konec. Už to bylo na mě moc dlouhé. Pamatuji časy, když měli hry v průměru 10h herní dobu, to se dali aspon hrát hry, jedna za druhou :D

Nahlásit nevhodný obsah

20922717
Endys22 napsal 8. 2. 2019 v 18.41

Victor the Cleaner: Souhlasím s tebou. Hra mě velice překvapila. A kdyby měla obsah delší o 100 hodin, tak věřím, že i přesto bych jej dohrál během chvilky. Zprvu jsem sice byl vcelku zklamaný. Po první hodině hraní jsem si jen pomyslel:”co to proboha je? Tohle mám vydržet hrát dlouho jako zaklínače?” Jenže po 3 hodinách hraní jsem se do hry tak vžil, že jsem měsíc nezapl doslova nic, než jenom AC. (Musím dodat, že jsem přeskočil Origins, na kterej se chci vrhnout teď). Hra samotná si vzala dost nápadů z Witchera. Možná to někso nevidí. Ale prostě pro mě to je AC zkombinovaný se Zaklínačem.. xD (jizda na koni, rpg, patrání po stopách a celkově hraní divadla atd a další vedlejšáky. Snad někdo porozumí, co tím myslím). Ale hru to obohatilo. Bavilo mě jen tak. Jezdit a objevovat mapu, kterou jsem procestoval postupem hraní celou. Losní bitvy mi nevadili. A naopak rád jsem si vylepšoval Adrestii. Co se týče soubojů s mýtickými bytostmi, tak naprostá bomba. Jen. Mohli být trochu tězší.. jediná, která mi připadala teochu nárčnější, tak musím uznat, že byla Medusa. Nejvíce překvapivá peo mě byla ta sphynga. Ta byla zajímavá.

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 8. 2. 2019 v 16.34

Victor the Cleaner: mě se hlavně extrémně líbí ta část s kultistama, že tady to je to uskupení mužů a žen co stojí proti tobě a je jen na tobě jestli pujdeš a zabiješ každýho z nich nebo to prostě budeš ignorovat, drtivá většina kultistů je totiž tak říkajíc nepovinejch, v tom sem se cejtil jako pravej assassin 500let předtím než byl vubec založenej řád, ale ten pocit tam byl, já si vybíral svoje cíle, já je musel najít a zprovodit ze světa a bylo jen na mě jak moc kultu uškodím, prostě výborný rozhodnutí, mohly prostě omezit počet kultistů na nějakejch 12 který všechny zabiješ v hlavním příběhu a je to, ale UBI se rozhodlo mnohem líp teda.

Nahlásit nevhodný obsah

20871763
Victor the Cleaner napsal 8. 2. 2019 v 16.22

Také mám nějakých 130h. Už tu hru mám prakticky vyzobanou a jen čekám až budou kompletní DLCčka. Jako Odyssey mě neskutečně překvapilo. Po té kupě odehraných hodin jsem tu hru opouštěl a neměl jsem vůbec pocit, že bych toho byl nějak přesycen. Třeba u Origins jsem po 30 hodinách byl už rád, že jsem to dohrál.

Nahlásit nevhodný obsah

20922717
Endys22 napsal 8. 2. 2019 v 15.12

Také bez přídavků stále a nahráno 105 hodin čistého herního času. A to mi zbývají ještě zabít asi 3 kultisté... plus rozšíření. Jen čekám až všechny dodatky vydají, abych pak nečekal na další část. Rozhodně pecka. Btw (lvl64)

Editováno: 8. 02. 2019 v 18.22

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 8. 2. 2019 v 12.51

Siebenburgen: já sem na 75h a konec v nedohlednu, ještě se chystám pořídit season pass, takže všechny story dlc so vyšly, plus mini příběhy zdarma ke kterým sem se ještě nedostal, jako Odyssey mě rozhodně nezklamalo a celkem se mi líbí to tenhle rok nebude nový AC místo toho se fakt zaměříme na Odyssey a to nejen placeným obsahem, dva kyklop bossové zdarma, tuna mini příběhů, týdenní aktivity, nový žoldnéři, prostě bájo.

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 8. 2. 2019 v 12.28

Skvěle, po prvním dohrani, které mi zabralo parádních 130 hodin čekám už jen na NG+ abych to mohl rozjet znovu.

Nahlásit nevhodný obsah