Dreams na jaře vyjdou v early access verzi

21. únor 2019 10:06 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (1)

Je to už téměř šest let od doby, co nám studio Media Molecule představilo, na čem po sérii LittleBigPlanet pracují. Dalo by se říct, že Dream se hra, ve které budete tvořit další hry. Dlouhou dobu o ní nebylo moc slyšet. V poslední době je kolem ní ale docela rušno a na jaře se to ještě zlepší, protože vyjde early access verze na PlayStation 4.

Po tom, co minulý měsíc odstartovala beta, se kolem Dreams začaly objevovat zajímavé informace. Týká se to hlavně projektů od fanoušků, které skrz tento editor vznikají. Dle slov vývojářů obsahuje dostatek nástrojů a možností na to, aby v něm bylo možné vytvořit projekt podle vašich představ. Zároveň stále chtějí Dreams vylepšovat společně s komunitou, takže i u early access budou komunikovat s hráči a brát v potaz jejich názory a připomínky.

Vypadá to, že se stále bude jednat jen o digitální verzi a také padlo, že i když bude přístup placený, bude také “striktně limitovaný”. Zatím přesně nevíme, co si pod tím představit, ale je docela možné, že chtějí do early accessu budou chtít pustit jen určité množství hráčů. Je to docela nezvyklé, ale ve výsledku to ještě může dopadnout jinak.

Přesné datum zatím známé není. Řeč byla jen o jaru letošního roku. Po šesti letech konečně dostane možnost vyzkoušet Dreams každý. Stále ale není jisté, kdy se chystá vydání plné verze. Vzhledem k tomu, jak dlouho se celý vývoj táhne, to brzy rozhodně nebude.

Zdroj: PlayStation Lifestyle

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 22. 2. 2019 v 17.29

Tenhle monstrózní projekt musí být v neskutečném "development hell". Minimálně šest let ve vývoji a teď "early access", který Sony jiným vydavatelům odepírá. Z toho bude buď naprostá pecka nebo naprostý propadák. Může se ta hra vůbec ještě zaplatit?

Nahlásit nevhodný obsah