Anthem má na další měsíce velké plány

24. únor 2019 10:15 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (71)

Anthem od BioWare nezažil i přes různá dema a betatesty úplně nejhladší start. Včerejší patch by měl ale ty nejzávažnější problémy s pády hry, HDR pro konzole a spoustu dalšího opravit, a teď je potřeba se soustředit na obsah pro následující měsíce. Autoři pro větší přehlednost zveřejnili podrobný plán prvního aktu zvaného Echoes of Reality.

Rozšíření se budou odemykat po jednotlivých měsících. Obsahové celky pro příští 3 měsíce se jmenují Evolving World, Stronger Together a The Cataclysm. Kromě kosmetických úprav a nových předmětů obohatí hru především o eventy ve freeplay módu, nové pevnosti a mise. Kompletní přehled naleznete na oficiálních stránkách.

Jak přiznávají sami autoři, budou mít v následujících týdnech plné ruce práce s balancováním hry, v čemž budou částečně spoléhat i na zpětnou vazbu komunity svých hráčů. Je jasné, že BioWare počítají s podporou hry na dlouhou dobu dopředu, ale právě už následující měsíce by mohly rozhodnout o tom, zda u sebe své fanoušky skutečně dlouhodobě udrží.

Zdroj: PlayStation Lifestyle

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20874536
Minstriel napsal 26. 2. 2019 v 10.50

rohaac: ps: Angry Joe hru hodně chválí za grafiku a souboje vyzdvyhnul i ty dobré věci :).
Nevím jestli jsi video viděl celé a rozumněl jsi mu.

Nahlásit nevhodný obsah

20925087
kaprik napsal 26. 2. 2019 v 09.04

butka1998: díky za upřesnění. Přesně takto sem to myslel. Prostě když někdo bude chtít tak ten tvůj komentář shodí i kdyby byl sebelepší( což netvrdím, že ty moje jsou:-)) Ale mám na to prostě jiný pohled.
A naprosto souhlasím s tou hrstkou lidí co tu píší, že konstruktivní kritika je na místě. Jak už zde pár lidí ukázalo (Eurius, The Sibep,atd...)
Také si nemyslím, že Anthem je dokonalá hra, bez jakýkoli chybky. Naopak je tam spoustu věcí na dodělání a doladění. Pokud s tím budou vývojáři pracovat, tak nemám problém.
Já jsem jen chtěl nastínit to, že tato hra má podle MÉHO názoru potenciál být dobrou a zábavnou hrou.
Proto se jen pousměji nad komentáři typu "větší blbost sem neviděl","už od začátku jsem věděl, že to bude hovadina"

Editováno: 26. 02. 2019 v 09.05

Nahlásit nevhodný obsah

20922519
Eurius napsal 25. 2. 2019 v 23.19

Dopad rozhodnutí:
Ano, hlavní dějová linie je lineární a v podstatě nic se v ní nezmění vašimi činy. Jediné co je jiné, tak rozhovory postav s vámi, které ale opravdu reagují na to co jste jim řekli.
Co mi přijde, že většina lidí úplně ignoruje nebo vůbec neví, jak se mění samotná Tarsis tím, jak se bavíte s lidmi. Hrajeme to společně s kamarádem a různé rozhovory jsme vedli jinak. Tu to vedlo, že mu lidi začali nosit jiné oblečení, protože podpořil ideu módního návrháře. Tu už nepotkal jednoho pána, protože ho udal, že je špión a jeho žena ho nesnášela. Ano, není to nic super zásadního, ale přijde mi, že většina lidí očekává stejný dopad jako v singleplayer hrách, což tady zkrátka být nemůže. Mě se to celkově líbilo a bylo to fajn si i navzájem porovnávat co se u koho z nás stalo jinak. Plus celý systém postupné obnovy Tarsis, který je sice taky lineární, ale na pohled a vývoj moc hezký.Takže dopad rozhodnutí zde je takový, jaký se od online-coop hry dá čekat.

Příběh:
Osobně se mi líbil. Stylem to je tak Mass effect jedna. Nový svět, snažíš se pochopit věci, stáváš se důležitým. Nakonec porazíš velkou hrozbu, aby si zjistil, že se blíží větší problémy. Odehrálo se několik zvratů a celkově to pěkně odsýpalo. I v vedlejších-hlavních misích to bylo fajn, člověk se při nich dozvěděl nové info o světě a poznal více postavy.
Tady může být do budoucna fajn, že do budoucna dostanu ke svém ,,Mass effect 1″ i další díly, pokud opravdu budou vydávat dál.

Chyby:
Já osobně jsem potkal jedinou chybu a to, že mi najednou přestal hrát zvuk (vypnutí a spuštění hry to spravilo); kamarád s pomalým připojením měl asi dvakrát problémy s konektivitou, ale v tu dobu měl problém i s prohlížečem, takže to nebude vina Anthemu.

Co-op:
Ano, nikdo vás nebude léčit. Ano, nejvíc vám ostatní pomůžou, když vás zvednout, když padnete. Ale opět mi přijde, že se tady opomíjí pár věcí.
Komba – dost často vám někdo combo připraví a vy ho následně odpálíte a naopak (jsou za to expy, cooldown na ulti a vypadá to skvěle)
Objektivy – dost často někdo zabaví nepřátele a zbytek plní objektiv, ať už aktivaci pointů, nošení výbušnin, či sbírání ,,echo“ a vypínání Reliků – tady jsme se s ostatními neshodli jestli to opravdu jsou reliky nebo ne.

Nahlásit nevhodný obsah

20874536
Minstriel napsal 25. 2. 2019 v 19.24

rohaac: citace: Seš schopnej pochopit, že když se to tobě nelíbí, neznamená že je to špatný a hotovo a že někdo je se hrou spokojenej ? A ten co je spokojenej není automaticky idiot ? Ale ne. Ty tady musíš vztekle poskakovat a do nekonečna opakovat " ne ne ne ne ne ta hra je špatná špatná špatná". A nejen ty a nejen tady

co to má být? Já zde vztekle poskakuji? Psal jsem naprosto normálně svůj názor.
To že ty si ho v hlavě převedeš na poskakování a nenávist je dost mimo :D. Asi někde problém na vedení, tak mi nevkládej do úst něco co jsem neřekl a přečti si to ještě jednou díky :).

Nahlásit nevhodný obsah

20922607
butka1998 napsal 25. 2. 2019 v 18.40

Gameover: Ach jo sice sem psal, že tamto je poslední komentář, ale udělám ještě jednu výjímku... To co tu většina předvedla je nesmyslná nenávist a pokud bys četl co jsem napsal tak jediný kdo tu předvedl opravdovou zápornou kritiku ( a z jakého důvodu) tak jak má vypadat a se vším co má obsahovat je TheSibep. A také uvedl co hře chybí a já mu to neměl co jiného než potvrdit i kdybych nechtěl. Ale hra rozhodně není nedodělaná. Chybí ji některé "quality of life" funkce (o jejichž absenci se vědělo ještě před DEMO verzí a které slíbil vývojář časem dodat) ty ale nejsou vitální tedy nezbytnou častí a tedy nedělají hru nedodělanou jen "méně pohodlnou". Ubírají některým na zážitku? Dost určitě. Dělá jejich absence z hry jako takové propadák, který si zaslouží tuto snad horší vlnu negativity než jakou dostal No Mans Sky, Fallout 76 atd.? Rozhodně ne! A i přesto takovou vlnu negativity a nenávisti dostává...

A nikdo ani nechce aby hra byla hodnocena na základě potenciálu. Ale aby NEBYLA hodnocena na základě toho co tam kdo postrádá (přeženu to a jako příklad uvedu někdo building vlastních staveb ve Witcher 3). Ale na základě toho co opravdu obsahuje, jaký obsah jí popřípadě čeká, a jak se vývojář chová (věnuje se zlepšování hry,...) a jak reaguje na kladnou i negativní odezvu.

(A mimochodem považuju za totální výsměch, že většina velkých plátků HODNOTILA/hodnotí ten bordel, kterým bylo No Mans Sky když vyšlo i když teď se prý dost zlepšilo stejně A NEBO LÉPE než Anthem...)
A tímto s touto koment sekcí už opravdu definitivně končím....

Editováno: 25. 02. 2019 v 18.55

Nahlásit nevhodný obsah

20876673
rohaac napsal 25. 2. 2019 v 18.15

Minstriel: Já Anthem nehraju ani se nechystám. Píšu obecně o dnešním chování hráčů. To je u každé hry tohle. Seš schopnej pochopit, že když se to tobě nelíbí, neznamená že je to špatný a hotovo a že někdo je se hrou spokojenej ? A ten co je spokojenej není automaticky idiot ? Ale ne. Ty tady musíš vztekle poskakovat a do nekonečna opakovat " ne ne ne ne ne ta hra je špatná špatná špatná". A nejen ty a nejen tady. A ta diskuze se pořád opakuje a točí v kolečku protože lidi jako ty musí mít asi poslední slovo že ta hra je špatná. Ne, je dobrá, ne, je špatná, ne, je dobrá, ne, je špatná...... Je vidět že se máme fakt až moc dobře

Editováno: 25. 02. 2019 v 18.18

Nahlásit nevhodný obsah

20875703
Gameover napsal 25. 2. 2019 v 18.12

butka1998: "Nepodložená a nesmyslná nenávist"? Tak zaprvé, nedokážu si představit člověka, který by hru "nenáviděl" z toho důvodu, že nesplnila jeho očekávání. Když už tak piš kritika. A za druhé, víš někteří lidé jsou už přesyceni hrami, které vycházejí nedodělané a odmítají hodnotit hru na základě jejího potenciálu.

Nahlásit nevhodný obsah

20874536
Minstriel napsal 25. 2. 2019 v 17.59

Drew7878: ano nezábavný gameplay. Nepřítel je brutální bulletsponge a nereaguje na mou střelbu do něj. Akorát tupě umře po zásobníku. Jak říkám mně to nesedí a pokud někomu ano ať to klidně hraje :)

Nahlásit nevhodný obsah

20875587
Drew7878 napsal 25. 2. 2019 v 17.22

Minstriel: Nezábavný gameplay? Nemusí to sedět každému, to je jasné, ale zrovna gameplay bych tý hře fakt nevyčítal, málokterá MP hra se tomu může rovnat. Nějaký pamětihodný příběh bych v tomhle typu hry teda nečekal. Problémem je obsah a pár dalších nedodělků, tam není pochyb.

Nahlásit nevhodný obsah

20874536
Minstriel napsal 25. 2. 2019 v 17.01

JabJab21: musím ti dát +1 souhlasím :)

Nahlásit nevhodný obsah

20874536
Minstriel napsal 25. 2. 2019 v 17.00

rohaac: Angry Joe je naprosto v pohodě. Přijde mi dost omezené soudit ho podle toho, kolik váží a nebo dokonce tvrdit že je přehraný.
To že mu vadí zásadní chyby a nuda v Anthemu, přece není nic strašného a pokud i recenze herních webů nehodnotí přiliš kladně, tak na tom asi něco bude.
To že fanboys Anthemu neunesou kritiku své hry, to se stává. Osobně jsem hrál jdemo Anthemu dost dlouho a nutil se do toho celkem dost. Poté jsem hrál Division 2 a ten byl pro mně jednoznačně lepší looter shooter rpg.
Vím že Division 2 má taky své mouchy a budu ho i skrze to hrát a pokud v recenzích nedopadne perfektně, tak určitě nebudu přesvědčovat někoho v komentářích, jak nemá pravdu a že hru nehrál a že si ji musí koupit jinak nemuže kritizovat a nic říkat (nesmysl).

pro představu souhlasím s https://www.youtube.com/watch?v=OSzkc6u68Bs. Slabý příběh a nezábavný gameplay.


Editováno: 25. 02. 2019 v 17.01

Nahlásit nevhodný obsah

20922607
butka1998 napsal 25. 2. 2019 v 16.00

Mitsurugi: Já nikoho idiotem (slovo vulgární - dříve vědecký termín označující určitou podprůměrnou úroveň IQ) nenazval to jen ty a teď. Já řekl, že kdo tomu nevěří je naivní nebo blbec (slovo hanlivé nikoliv však vulgární) a za tímto tvrzením si stojím. Proč? Každý kdo má alespoň zdánlivě přehled jak funguje burza a makro obchod ví co je to umělá tvorba / snižování poptávky pomocí médií a pozitivního či negativního marketingu. To je již léta zažitý princip a mnohokrát ověřený. Používá se k znevýhodnění kupujícího nebo prodávajícího (v závislosti na tom kdo to používá - konkurent, sám prodávající, mediátor trhu, podplacené médium, nakrknutý prostředník,....), ovlivnění měny, ceny akcií a mnoha dalších věcí. Hodnoty věcí od počátku globalizace poměrně do vysoké míry ovlivňují média. Odtud také to rčení, které určitě moc dobře znáš - nejcenější je informace (to komu a jakou informaci dáš s předvídáním toho jak on na ni zareaguje). A o tomto je v podstatě i celé studium ekonomie (nebo by mělo být) a věnují se tomu mnohé univerzity. https://www.quora.com/How-does-the-media-affect-the-stock-ma rket Tady o tom jak média ovlivňují obchod máš hezký článeka dá se toho najít mraky stačí do googlu napsat: media affecting stock exchange. A číst a sledovat jak se má konspirační teorie stává krutou realitou...

PS: K tomu Novotnýmu... řekl jsem, že ho jako člověka nemám rád. Ale v tom konkrétním videu říká pravdu o tom jak to funguje v poměrně dost velkých médiích. A říká to z pohledu někoho kdo byl uprostřed dění a hlavně česky pro ty co tu neumí anglicky třeba protože měli ve škole Němčinu, Ruštinu nebo Francouzštinu... A je třeba si uvědomit, že na rozdíl od Cenegy a Bonuswebu jsou toto giganti stojící na vrcholu potravního řetězce a jsou tedy v postavení kdy si mohou diktovat. A nejedná se o žádné vydírání, ale tvrdý biznis. Pracuješ s teorií, že se jedná o něco nelegálního avšak tak tomu není. Proto není za co je žalovat pokud se tváří na povrchu, že jsou nestraní a jen recenzují a nepoškozují žalujícího přímo (ale to už se liší dle různých zemí a jejich právních kliček). (a pokud vím ke spoustě věcí od mnoha vydavatelů ani žádnou speciální nebo předčasnou verzi ke zhodnocení nedostávají a pracují s tím co je dostupné a tak by to i mělo být minimálně v případě online her)

TheSibep: Takto by hodnocení hry mělo vypadat. Těchto nedostatků jsem si také vědom a plně s nimi souhlasím a nemohu si dovolit oproti této recenzi nic říci (i když tedy ukazuje vesměs jen to špatné) je však plně pravdivá a založená na zkušenosti. Je faktem, že hra byla asi od začátku zamýšlena jako hra pro skupiny 4 hráčů a to pravděpodobně především friends only a jde to znát. Mohu říci jen dobrá práce.

JabJab21: No tak na toto ti mohu říct jen jedno... On myslel, že je to jako říci, že ti nechutná nějaké jídlo, i když si ho v životě neměl a není v něm nic nebezpečného. Ono abych doplnil tu tvou analogii tak ono taky můžeš brát drogy a brát peníze (výplatu) v obou případech bereš ale naprosto něco jiného a naprosto jinak. To samé platí pro zkoušení můžeš něco zkoušet různě. A k té jedovatosti a zlomené ruce. To víš, protože ti to někdo řekl a máš to podložené nějakou vlastní zkušeností nebo jinými důkazy. Ale jako příklad z historie jednu dobu se kofein považoval za jed než to pomocí testů vyvrátili jiní vědci. A opět bylo nutné to různě zkoušet a testovat... Kdyby však ihned uvěřili tomu prvnímu, který řekl že je to jed (v našem případě naprosto propadáková hra) a neotestoval to i když někdo něco namítá nebo si neověřil podklady a důkazy tak by ses do teď neodvážil dotknout kafe v obavě z bolestivé smrti.

A toto je můj poslední příspěvek v této diskuzi a jsem rád, že se v ní objevilo mnoho lidí, kteří nejsou jen zaslepeni vlnou nesmyslné a nepodložené nenávisti, ale věci si ověřují a speciální díky TheSibep, že uvedl asi ty jediné podstatné nedostatky, které hra prozatím má (a to jako jediný a bez známky zaujetí) a ke kterým je příslib, že je developer opraví. Nezbývá tedy než čekat a vidět jestli slovu dostojí.

Editováno: 25. 02. 2019 v 17.44

Nahlásit nevhodný obsah

20876673
rohaac napsal 25. 2. 2019 v 15.56

Endys22: Taky dobře :) Podle těchto expertů je všechno slabé, špatné, neoriginální. Ale že by mohl být problém na jejich konci kabelu protože pro ně není nic dost dobré je samozřejmě nenapadne. To je v podstatě vyloučeno oni poznají dobrou hru už při oznámení :D
edit : Angry Joe už je těma hrama taky evidentně unavenej a stejně jako tihle experti by měl spíš než hledání chyb udělat něco s tou svojí nadváhou. To vlastně platí pro všechy hvězdy internetu kterým z toho nadměrného hraní už tak trošku hrabe. Člověk kterej příjde večer domů se bude skvěle bavit u hry která tyhle odborníky už k smrti unavuje

Editováno: 25. 02. 2019 v 16.02

Nahlásit nevhodný obsah

20922717
Endys22 napsal 25. 2. 2019 v 15.43

VenomSpide: Tak pro tvou informaci, ty chytráku. Mafii 3 jsem nevydržel ani 10 hodin. A na anthemu už 2x tolik. Tak mi neříkej, co se mi má líbit za herní žánr, že ty nepoznáš s většinou propadák, to už je váš problém. Ac unity, no man’s sky, fallout 76,... tak to je propadák. Tvůj názor na hru si nech, až si odehraješ tak 5 hodin jak zde někdo zmínil, ne na základě nějakého videa, co jsi viděl. Tak se prosím prober, potřeboval bys to jako sůl. Myslel jsem si, že propadák pozná i obyčejný idiot. Tak očividně jsem se spletl. Já se hrou nemám problém, načítá jak má. A není tak časté. A grafika?? Prosímtě ukaž mi hru, která má hezčí prostředí jak Anthem a podsvícení a donesu ti osobně metál. Na vodopády a jeskyně pod vodou se kouká krásně a to jedu jen na střední detaily. Ale je mi jasný, že když člověk kouká na video na telefonu a slyší, že je hra špatná, plus to nikdy na videu nebude jako když si hru zapneš a vyzkoušíš sám nadávat. Protože to je zkrátka vše, co umíte. Pokud chceš kritizovat, tak velice rád bych věděl, co tebe osobně štvalo na hře. Sepiš nám tvé pádné důvody. A ne prosím jen to, co slyšíme pořád dokola, protože to banda tupců někde viděla napsané nebo slyšela.

Editováno: 25. 02. 2019 v 18.03

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 25. 2. 2019 v 12.58

butka1998: Ano, kdo s tebou nesouhlasí, tak je idiot, aneb jak diskutovat na úrovni. Jako důkaz svých argumentů jsi tady hodil Novotnýho a nějaká pochybná videa a čekáš, že ti někdo bude věřit ty šílené konspirační teorie?

Uvědomuješ si, že weby jako IGN jsou závislé na tom, že jim vydavatel dá s předstihem kopie k recenzím, že jo? To si jako vážně myslíš, že mají dost síly na to je vydírat? Vážně si myslíš, že by se nějaký vydavatel nechal takhle vydírat? Mluvíme tady o společnostech, které vykazují zisky v řádech miliard dolarů a možná by mohli celé IGN i s jeho nakladatelstvím okamžitě koupit. Nehledě na to, že kdyby se je takhle někdo pokusil vydírat, tak ho okamžitě zažalují. Přijde mi, že hodně přeceňuješ sílu největších herních webů.

Jestli něco, tak je to naopak, napiš dobrou recenzi, nebo tě hodíme na blacklist a nebudeme ti posílat recenzní kopie a zvát tě na marketingové akce, což znamená, že každou recenzi vydáš později než konkurence a budeš v prdeli. Asi jako se teď stalo mezi Cenegou a Bonuswebem.

Jako chápu, že v dnešní době je módní nenávidět novináře, ale chce to nad tím taky trochu přemýšlet.

Editováno: 25. 02. 2019 v 13.03

Nahlásit nevhodný obsah

20872480
TheSibep napsal 25. 2. 2019 v 12.50

.

Editováno: 25. 02. 2019 v 14.08

Nahlásit nevhodný obsah

20876673
rohaac napsal 25. 2. 2019 v 12.46

HonZyczech: Tvůj koment v 6.23 --- Naprosto přesně napsáno. Ten chlapec co se ti pokoušel oponovat jen potvrdil, že takhle to prostě je. Jen se nad tím trochu víc zamyslet. A tenhle názor je podle toho co se dnes děje kolem skoro už každé hry, potřeba dokola připomínat. Ale je mi jasný že - " je to marný, je to marný, je to marný...........je to marný.

Editováno: 25. 02. 2019 v 12.47

Nahlásit nevhodný obsah

20872480
TheSibep napsal 25. 2. 2019 v 12.44

Mé zhodnocení Anthemu. Anthem popírá základní mechanismy MMORPG typu WarFrame, Destiny. Co přesně chybí a nebavme se o tom co vývojáři slibují, že průběžně dodají. Máme zde velkou mapu, kde můžeme plnit aktivity v průběhu základní herní doby a především v end gamu. Na tuto mapu se mohou současně připojit 4 hráči. Pokud se nebude jednat o fire team čtyř kamarádů a rozhodnete se pro plnění aktivit na vyšší úrovni stane se ze hry houbovitá nezábavná akce. Mluvím zde například o Titanech. Na úrovni GM1, se z něho stává houba, kterou jste schopni ustřílet sami, ale bude to trvat řádově 15 – 20 minut. Nebo budete mít svůj fireteam a celá akce vám zabere maximálně 5 minut. O GM2 – GM3 ani nemluvím. Před sebou máme obrovskou herní mapu, která není rozdělená na několik instancí (Destiny EDZ má cca 8 instancí kde narazíte na několik hráčů, kteří se pohybují ve stejné lokaci), velikostí odpovídá například mapě z FC5. Otázka zní jak donutíte zbytek 3 lidí aby vám s Titánem pomohli? Odpověď zní nedonutíte! Můžete na ně volat přes voice chat, ale valná většina lidí, ho má deaktivovaný. A není se čemu divit, když si vzpomenete na jiné hry, kde slyšíte rušivé zvuky z domácnosti. Absence trackingu na herní mapě, další ze základních mechanismů. V průběhu freeplay se rozhodnete pozvat kamaráda, bohužel zjistíte, že se to nedá a musíte se vrátit do pevnosti kde se spojíte a vyrazíte společně na herní klání. Celá pevnost je za trest. Místo kde chodí virtuální kamera s nožičkami a občas zahlédnete i ručičky pokud zamíříte pohled k zemi. Zde si nabíráte aktivity, ty se dají nabrat také v malé instanci, která odpovídá velikosti malé tělocvičny. Tady se můžete potkávat s hráči, ale nedej bože, že by jste si chtěli prohlédnout jejich gear. Po otevření menu zůstane vyset. Jedinou možností je shodit hru, nebo pokud to jde si nechat poslat pozvánku aby jste se odportovali ke kamarádovi. Nemusí to být pravidlem, ale děje se to prakticky vždy, když se někdo odpojuje. Nemožnost splnění výzev quick play. Z 20 her jsem dokončil 4 díky bugům, které se ve hře vyskytují. Po dokončení příběhu na vás čekají kontrakty, jsou to malé mise, které jste dělali po celou dobu základní hry. Strongholdy, které jsou obdobou striků z Destiny a ty jsou ve hře dohromady 3. Z toho poslední je závěrečná mise z původní základní hry. Prakticky veškeré mise jsou složeny ze 2 – 3 klasických public eventů, kde vždy čekáte až se vykecá kamarád na telefonu a pak můžete pokračovat dál. V průběhu základní hry si nevybudujete absolutně žádný vztah ke svému gearu, ty lepší věci začnou padat až na cca 25 úrovni. Příběh dokončíte na 14 až 18 úrovni. Samotné levelování jde pomalu a tak se v tom plácáte poměrně dlouho. Je toho straně moc, co tam není a mělo by být. Proto ty, kteří o hře uvažují a mají tu možnost zkuste využít EA Premier, máte pak měsíc na to si hru osahat a případně pokračovat v předplatném, nebo si ji pořídit ve slevě za rozumnou cenu. Aktuálně mám 488 gear score, chodím GM1. V Desitny 1 a 2 mám kolem 3000 odehraných hodin. Upozorňuji není to hejt jen mé zhodnocení hry samotné. Málem bych zapomněl, public eventy se na mapě neukazují, tzn. poletujete po herní mapě a snažíte se narazit na probíhající event. Po dokončení hry jich máte jako jeden z hlavních úkolů splnit 100.

Editováno: 25. 02. 2019 v 14.08

Nahlásit nevhodný obsah

20876673
rohaac napsal 25. 2. 2019 v 12.24

Twice: Už si takhle po internetu v diskuzích dopisuju docela dlouho a utvrzuju se v názoru, že by bylo asi nejlepší všechny diskuze všude uplně zrušit. Je to k ničemu a vlastně to ani nejsou diskuze. To je poučování toho druhého a já nevím co ještě, ale málokdy diskuze. Vypovídá to něco o lidech. Ale možná je to celé tím že je to naprosto anonymní a diskuze by vypadaly o dost jinak kdyby muselo být uvedeno pravé jméno, bydliště, věk, foto apod.

Nahlásit nevhodný obsah

20880283
Twice napsal 25. 2. 2019 v 11.35

HonZyczech: Já ti nevím, myslím že snaha vysvětlovat něco lidem po internetu je přinejmenším zbytečné.. když si chcou žít v ignoranci, ať si žijou. Divím se, že ty české háje ještě takle poctivě pročítáš, zvratky na jedno brdo tady i jinde a očividně to lepší nebude

Nahlásit nevhodný obsah