A Plague Tale v novém příběhovém traileru

28. únor 2019 13:31 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (2)

Společnost Focus Home Interactive dnes vydala nový trailer ke hře A Plague Tale: Innocence, ve kterém zase trochu více přibližují příběh. Tentokrát se podíváme, jak se sourozenci Amicia a Hugo dostali do situace, ve které jsme je viděli v předchozích videích.

A Plague Tale je zbrusu nová značka od Asobo Studios, ve kterém se najdou i velmi zkušení vývojáři. Nejen kvůli tomu má tuto hru ve svém hledáčku celá řada hráčů. I když se úplně nejedná o AAA produkci, tak na první pohled jejich novinka vypadá velmi dobře.

Příběh se odehrává ve Francii v dobách stoleté války a morové epidemie. Rodina De Rune si i přes to žila poklidně ve svém panství, ale situace se změnila během pár chvil. Po těchto událostech se tedy Amicia a Hugo musí spolehnout sami na sebe, přičemž Amicia se o Huga musí starat, protože je starší.

A Plague Tale je hlavně o příběhu, takže je jasné, že nám vývojáři další podrobnosti neprozradí. Už za pár měsíců si hru budeme moci sami vyzkoušet. Vychází 14. května na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Zdroj: DSOG

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20836730
japonec napsal 1. 3. 2019 v 09.08

Hra by měla pro PC a PS4 obsahovat české titulky ;-)

Nahlásit nevhodný obsah

20811703
Bohemund napsal 28. 2. 2019 v 17.24

Vypadá to skvěle. 0:56 byl boss fight? David vs Goliáš? :)

Ukázka hratelnosti s titulky, pokud jste neviděli:
https://www.youtube.com/watch?v=SIAP3VM_0Sw

Nahlásit nevhodný obsah