Zahrají CHVRCHES v Death Stranding?

1. březen 2019 12:51 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (3)

O nejnovějším počinu Hidea Kodžimy toho stále moc nevíme, ač se spekuluje, že Death Stranding by mělo vyjít už v tomto, případně v nadcházejícím roce. Informace o hře však Kodžimův tým vypouští velmi směle, proto jsme rádi za každý drobek, jenž se k nám dostane.

Jeden takový vypustila do světa skotská elektropopová skupina CHVRCHES, která se na svém Instagramu pochlubila, že se s Kodžimou setkala jen pár hodin předtím, než odehraje svůj koncert v Tokiu. Kodžima oplatil stejnou mincí na svém Twitteru, jak můžete vidět níže. Je možné, že CHVRCHES jsou pouze oblíbenou kapelou japonského designéra a ten tak zatoužil po setkání, nicméně dle nás je reálné, že uskupení v čele se zpěvačkou Laurou Mayberry by mohlo složit nějaký song pro Death Stranding.

Nechme se překvapit, zda na nějakou kooperaci dojde, ostatně by to nebyl první případ, kdy se CHVRCHES vyskytli v nějaké hře. Jejich song We Sink byl součástí soundtracku FIFA 14, jenž se stal, minimálně pro nás, vstupem do playlistu tohoto britského uskupení. Navíc vytvořili i hlavní píseň pro Mirror's Edge Catalyst, tudíž jsou s herním byznysem více než obeznámeni.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

#hideokojima #kojimaproductions

Příspěvek sdílený CHVRCHES (@chvrches),

Zdroj: Twitter, Instagram

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875936
prso napsal 1. 3. 2019 v 21.25

Masarkavtrenyrkach: První deska je nejlepší. Jako ne že bych po indie elektropopu úplně prahnul, ale tahle kapela a The Naked and Famous (objevena ve Forze 1) jsou totální guiltless pleasure.

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 1. 3. 2019 v 14.05

Milý popíček. Asi někde zposlechnu.

Nahlásit nevhodný obsah

20922226
SY242 napsal 1. 3. 2019 v 13.31

No třeba skladba My enemy je hodně silná.

Nahlásit nevhodný obsah