Trailer k DMC5 shrnuje dosavadní příběh série

2. březen 2019 13:17 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (1)

Od vydání prvního dílu série Devil May Cry z roku 2001 už uběhla pěkná řádka let. Možná že ani ti, kteří poctivě odehráli každý díl si už nepamatují, co se v jednotlivých hrách událo – vždyť od posledního číslovaného dílu bude aktuální novinku dělit už více než desetiletá propast. Toho si je ale Capcom naštěstí dobře vědom.

Ať už jste pouze zapomněli nebo se do série Devil May Cry chystáte naskočit až s pátým dílem, určitě vám přijde vhod krátká rekapitulace příběhu, kterou nabízí nejnovější trailer. Dvouminutový koncentrát shrne nejdůležitější události ze světa napadeného démony a až Devil May Cry 5 8. března vyjde, budete na pokračování dostatečně připraveni.

Zabíjení démonů se coby hlavní téma samozřejmě vrací a v kůži jedné ze tří hratelných postav se pustíte do jejich likvidace řetězením co nejsilnějších komb, jak jste ostatně ze série zvyklí. Pro nováčky i nedočkavé veterány je navíc stále k dispozici demoverze, takže pokud vás hra svým tématem láká a stále váháte nad jejím pořízením, rozhodně si ji alespoň vyzkoušejte.

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!