BF V: Firestorm v traileru, vrací se i Rush

8. březen 2019 11:40 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (6)

Musíme si sypat popel na hlavu, v posledních týdnech jsme vás o novinkách pro Battlefield V moc neinformovali. Nicméně to má relativně smutný důvod, nejnovější počin studia DICE nás prostě nedokáže donutit, abychom se do něj pravidelně vraceli. A když už se tomu tak stane, je to jen kvůli zisku týdenní odměny. Nicméně konec naříkání, pojďme se společně podívat, co se okolo BF V děje nyní. Není toho zrovna málo.

První věc se týká návratu módu, který moc dobře znají veteráni série. Jedná se samozřejmě o Rush, tedy bitvu 16 vs. 16, kdy se jedna strana snaží v každém sektoru zničit MCOM stanice, druhá jim v tom chce logicky zabránit. Háček v této skvělé zprávě tkví v tom, že Rush bude dostupný pouze do 20. března, poté opět ze hry zmizí a zůstává otázkou, zdali se ještě někdy vrátí. My věříme, že se tomu tak stane, nicméně si nějakou dobu budeme muset zase počkat.

Rush je v současné době hratelný na mapách Devastation, Narvik a Twisted Steel. Známá je taktéž odměna pro tento týden, tou se stalo letadlo Mosquito FB Mk VI.

Druhá novinka je spojena s battle royale režimem Firestorm, jenž by se měl do hry dostat ještě v průběhu tohoto měsíce. V týdnu přišli s prvními informacemi data mineři, kteří byli ze zdrojových dat schopni získat první informace. Avšak v uplynulých hodinách se na internetu objevilo tutoriálové video právě k Firestormu, které nám nabízí úplně první záběry z této battle royale varianty. Krom klasického zabíjení ostatních hráčů budeme plnit úkoly, které nám přinesou lepší vybavení, vozidla a posily (reinforcements), a to jak v režimech solo, duo i squads. V posledních dvou módech nás kolegové budou moci oživit dokud nás jiný hráč „nedodělá“, navíc v tu chvíli budeme moci využít svou záložní zbraň a ochránit tak třeba naše parťáky.

Již příští týden pořádají DICE speciální akci pro členy komunity, kde bude Firestorm k ozkoušení. Nebude tak dlouho trvat a my se tak dočkáme dalších informací. Navíc spuštění samotného režimu pro všechny hráče už je de facto za dveřmi. My se těšíme.

Zdroj: SegmentNext

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20845348
Lahva napsal 10. 3. 2019 v 14.30

Jinak jediný, proč se ještě nezbavuju BFV na PS4 je ta, že si chci zahrát BR v setingu WWII. Protože potenciál to má, žánr mě baví..

Nahlásit nevhodný obsah

20845348
Lahva napsal 10. 3. 2019 v 12.59

udh: s tím taky souhlasím. Vůbec to nechápu. A nebo to hraje tak málo lidí, že to nemůžou vypustit najednou. Taky možnost..

Nahlásit nevhodný obsah

20876673
rohaac napsal 8. 3. 2019 v 13.30

Já už hraju BF nějakej pátek a sice nehraju každej den ale rád si BF5ku zahraju. Čas ukazuje že je dobrej pro mě osobně asi i nejlepší. Rush je šíleně intenzivní, to je až absurdní, ale svým způsobem dobrý. Takovej byl rush vždy ale tady mi to přijde hodně rychlý. Firestorm ani nijak dvakrát nevyhlížím. Ten žánr opravdu není nic pro mě. Nevím co na tom lidi mají

Editováno: 8. 03. 2019 v 13.31

Nahlásit nevhodný obsah

20880283
Twice napsal 8. 3. 2019 v 13.06

udh: To jo, ale nejdivnější na tom je asi to že tam ten mod je, jen je jinak pojmenovanej

Nahlásit nevhodný obsah

20818484
udh napsal 8. 3. 2019 v 12.11

tyhlety časově omezený mody ,to je řádná demence...

Nahlásit nevhodný obsah

20910366
daweadawe napsal 8. 3. 2019 v 12.05

Stále čekám až se Firestorm ukáže v cele své "kráse". Pokud tento BR mod dopadne dobře tak budu uvažovat o koupi hry. A to jsem žádný BR nehrál,ale tady mu nějak nepochopitelně věřím!

Nahlásit nevhodný obsah