Firestorm se dostane do BF V 25. března

14. březen 2019 14:12 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (2)

Trvalo to o téměř půl roku déle než bychom si přáli, ale battle režim Firestorm zamíří do Battlefieldu V již přespříští pondělí 25. března. Dozvěděli jsme se to skrz parádní trailer, který autoři zveřejnili jen před pár minutami.

Základní premisu battle royale režimu nejspíše není nutno nijak blíže popisovat, PUBG, Fortnite nebo z poslední doby Apex Legends představily tento mód více než důkladně. Pojďme se tedy zaměřit na Firestorm. Ten všichni hráči Battlefieldu V dostanou zdarma formou aktualizace, nepotvrdily se tak spekulace, že by se mělo jednat o free-2-play odbočku. Na starost ho mají primárně autoři ze studia Criterion Games (série Burnout), kterým samozřejmě asistuje hlavní vývojářský tým DICE.

Dle traileru je vidět, že Firestorm bude hodně dbát na využití vozidel, což je poznávací znak celé série, který byl ale v posledníme díle trochu odsunut do pozadí. Jejich nabídka bude pestrá, od obojživelných vozidel, přes vrtulník (!) až k traktoru (!!). Ano, k TRAKTORU. Navíc dle závěru ukázky nás ještě čeká nějaké to překvapení.

Celkově vzato nás trailer nalákal, hned jak to bude možné, tak Firestorm podrobíme testu a přinese vám článek s dojmy. A co vy, láká vás další battle royale? Dejte nám vědět do diskuze.

Zdroj: YouTube

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20859361
czmarty7 napsal 15. 3. 2019 v 08.24

Strašná pecka, znovu budem aktivovat BF, na tohle se hrozně těším, budem to holt muset kombinovat s Divizi 2...

Nahlásit nevhodný obsah

20925186
Strejda Demon napsal 14. 3. 2019 v 15.36

Takhle měl vypadat trailer na BFV :D Criterion ví co dělá, držim palce a doufám že se to bude hrát dobře

Nahlásit nevhodný obsah