Koukněte se na adventuru Mutazione

18. březen 2019 17:49 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (0)

Mutazione je nová ambiciózní indie adventura od dánského studia Die Gute Fabrik, která je vyvíjena pro konzoli PlayStation 4, PC a Mac. Před sto lety zasáhl klidnou tropickou turistickou destinaci meteorit, kterému nikdo neřekne jinak než Moon Dragon a většinu jejích obyvatel vypařil v mocném výbuchu. Těch pár přeživších v tomto zamořeném prostředí založilo komunitu Mutazione.

Jako hráči se převtělíme do Kai, která se mezi touto skupinou pohybuje a jde navštívit svého nemocného otce Nonna. Vaším úkolem bude jejího otce vyléčit, přičemž přitom potkáte nové přátele, na povrch vylezou staré neshody, objevíte dlouho skrytá tajemství tohoto podivného místa a nakonec dojde i záchranu obyvatel před neznámou temnotou.

Hra by měla na trh dorazit někdy v průběhu letošního roku a vytasí se na nás s krásným kresleným zpracováním. Je z ní dost cítit inspirace Twin Peaks, což je ostatně pochopitelné, neboť její autorka Hannah Nicklin je jeho velkou fanynkou. O hře se dozvíme více v příštích měsících a její hratelná verze bude k dispozici na akci Game Developers Conference, takže o nějaké další informace pravděpodobně nebude nouze.

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!