Známe datum vydání Control

22. březen 2019 10:45 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (3)

Není to tak dávno, co jsme psali o tom, že titul Control od zkušeného finského studia Remedy, by měl vyjít někdy v létě letošního roku. Dnes už jsme ale mnohem moudřejší, protože díky zmínce na oficiálním internetovém obchodě Microsoftu jsme se dozvěděli přesné datum vydání.

To nakonec potvrdilo i samo Remedy, takže pokud vás hra zaujala, v kalendáři si červeně zakroužkujte datum 27. srpna. Na rozdíl od předešlého projektu studia, titulu Quantum Break, na kterém Remedy pracovalo pod záštitou Microsoftu, se Control dočkají i majitelé konzole od Sony. Samozřejmě dorazí také na Xbox One a PC.

V roli Jesse Faden budeme muset zjistit, co vlastně obnáší být ředitelkou Federal Bureau of Control, což je instituce zabývající se vším, co se nedá vědecky vysvětlit. Svět kontrol je záhadný a děsivý, takže paranormální jevy budou pro Jesse denním chlebem. Naštěstí ale dostane několik schopností včetně telekineze a levitace. Naší jedinou zbraní pak bude pistole, která by se měla postupně měnit a vylepšovat. Snad tedy nedojde k nějakým komplikacím a Control se skutečně v daném termínu dočkáme.

Zdroj: Gameinformer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20857741
vokser napsal 22. 3. 2019 v 15.55

Mno já se na to podle gameplaye moc netesim a Quantum break docela zklamání.

Nahlásit nevhodný obsah

20868542
mikez napsal 22. 3. 2019 v 14.02

vincentdvorak: Ešte by som dodal, že zlatý a úžasný Alan Wake oproti tomuto a Quantum Break. Strašná škoda, že sa Remedy vydali cestou koncepčnej generickosti. Vizuálne to vyzerá ale perfektne.

Editováno: 22. 03. 2019 v 14.04

Nahlásit nevhodný obsah

20921720
vincentdvorak napsal 22. 3. 2019 v 12.19

No jo takže "Control" > příběh zajímavý tak akorát pro film,hra vypadá jako skoro horor u kterého mít strach určitě nebudem protože budem mít superschopnosti a pistol která se bude "měnit" ? Nejsem přímo zastánce "real" ale tenhle projekt vypadá a bude hodně nudný. Tohle už tady bylo a i když to dobře "vypadalo" tak "Quantum Break" bylo nemastné,neslané,nudné a nevýrazné. Hlavně když "Quantum Break" vyšlo,tak zrovna nebylo moc co hrát a i přesto hra byla málo prodávaná,skoro nehraná,špatně hodnocená a i po brzkém slevnění zapomenutá,ale dnes máme super hry a tím pádem tohle neprorazí. Třeba se pletu tak pardon fanouškům "Remedy" ale mě už nebaví ani ty "gameplay" videa ;-) . Zlatý a ůžasný "Max Payne" ku*va.

Editováno: 22. 03. 2019 v 12.23

Nahlásit nevhodný obsah