Kodžima testuje Death Stranding na PS4

25. březen 2019 12:14 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (1)

Hideo Kodžima se opět podělil o pár informací z jeho nejnovějšího díla Death Stranding. Tentokrát tak učinil prostřednictvím svého twitterového účtu a naznačil nám, jak je to s vývojem této záhadné hry. Zkouší ji na PlayStationu 4 a ještě prý nejsou v situaci, kdy by začali odstraňovat bugy a testovat.

Death Stranding ještě není ve fázi úprav obtížnosti či hledání bugů, ale ještě dochází ve spojování různých částí, které jsme dělali pomocí odlišných nástrojů, v jednu. Je to proces propojování těchto částí, různých oprav, pocitů, specifikací a potíží, to abych hru, přitom když ji hraji na PlayStationu 4, rozebral do detailů a mohl dělat změny. Je to stěžejní fáze,“ píše Hideo Kodžima.

Asi nejzajímavější z tohoto výčtu aktivit je zmínka o tom, že titul by měl dorazit ještě na tuto generaci konzolí, konkrétně tedy na PlayStation 4. Bohužel se ale nedá zcela tvrdit, že by se slavný tvůrce podělil o nějakou zásadní zprávu, kromě ujištění, že se na hře pilně pracuje.

Možná se ještě dozvíme nějaké další informace na připravované akci State of Play od Sony, která se vysílá už dnes od desítí hodin večer. Ta by měla mít dost podobný formát, jako Xbox Inside od Microsoftu. Už by to opravdu chtělo nějaké datum vydání, ale podle těchto zpráv to nevypadá, že bychom měli dočkat nějak brzy.  

Zdroj: Eurogamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!