Super Meat Boy Forever se odkládá

5. duben 2019 11:29 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (0)

Od vydání prvního dílu nic neodpouštějící plošinovky Super Meat Boy uběhlo dlouhých devět let, a proto se není čemu divit, že fanoušci už netrpělivě vyhlíží pokračování. Na konci minulého roku nás autoři ubezpečovali, že hra by měla vyjít letos v dubnu, ovšem jak se zdá, vývoj je složitější, než se původně předpokládalo, a tak dojde k dalšímu odložení.

Hlavním důvodem je, že vývojáři nehodlají přijít o rozum. Tvůrci by to prý mohli v termínu stihnout, ale museli by obětovat své psychické i fyzické zdraví, což rozhodně nechtějí. Nemáme se ale obávat, protože titul by neměl být odložen o nějak extra dlouho, ovšem nic konkrétnějšího nevíme. Každopádně je jisté, že vývoj je už téměř u konce, tak snad se už velmi brzy dočkáme.

Podle všeho se o tuto informaci podělili už na akci PAX East, kde měli všichni pro autory pochopení, takže v podobnou empatii doufají i v případě reakcí na internetu. Sami moc dobře víme, jak to na internetu občas chodí, ale naštěstí podle komentářů na Twitteru jsou příznivci hry skutečně tolerantní.

Zdroj: Gameinformer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!