Beat Saber nepřestal podporovat mody

10. duben 2019 18:46 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

Beat Saber je bezesporu velice úspěšnou hrou, stojící zejména na velice chytlavých písničkách jak od zakladatele Jaroslava Becka, od menších skladatelů, tak například i na nově přidané kolekci písniček od Monstercat. Stejně tak ale za úspěch vděčí Beat Saber i modům.

Zdálo se, že po posledním updatu přestal Beat Saber podporovat veškeré mody. Hráči samozřejmě nemlčeli a své rozhořčení ukázali pomocí negativních recenzí na Steamu. Jaroslav Beck ale přispěchal s vysvětlením, které je překvapivě jednoduché.

„Nikdy jsme vlastně nevydali hru, která by podporovala mody. Tím samozřejmě neříkáme, že mody nepodporujeme, právě naopak. Ale Beat Saber je stále v early access, a je to právě kvůli tomu, že neustále vydáváme nové updaty, neustále něco přidáváme, upravujeme, a to je ten důvod, proč někdy určité mody přestanou fungovat. Jakmile si budeme myslet, že hra je taková, jakou si jí představujeme, vydáme jí do plné verze včetně plné podpory modů. Prozatím vás poprosím o jedno - napište svým oblíbeným tvůrcům, aby své mody aktualizovali.“

Zdroj: Youtube

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20880185
rezz3t napsal 11. 4. 2019 v 13.08

Ocelotr2.1: tetris effect bych si taky zahral na pc ale to se asi nestane

Editováno: 11. 04. 2019 v 13.10

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 11. 4. 2019 v 12.35

Je to fajn. Na jedno odpoledne. Že někdo čeká na DLC a volá po modech je mi záhadou, no, proti gustu žádný dišputát.

Ale dal bych levou ruku za TETRIS EFFECT na PC. To je hra s hloubkou, která Beat Saber chybí. Pokud je někomu záhadou proč tyto dvě hry spojuji, tak proto že Beat Saber v podstatě kopíruje (patří) do ranku her, které dělá Tetsuya_Mizuguchi http://en.wikipedia.org/wiki/Tetsuya_Mi… samozřejmě o dvě třídy vejš.

Druhovýroba mě nezajímá, LUMINES od stejného autora jsou prostě lepší než jejich kopírka na PC.

Editováno: 11. 04. 2019 v 13.00

Nahlásit nevhodný obsah