Sekira se prodalo přes dva miliony kusů

12. duben 2019 12:19 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (0)

O tom, že se Sekiro: Shadows Die Twice povedlo, už nemůže být žádných pochyb. Poslední titul od oblíbenců z FromSoftware vám ani tentokrát nedá nic zadarmo, a tak se budete muset pořádně snažit, abyste pokořili všechny nástrahy, které si pro nás autoři připravili. Jak se zdá, hráčům se podobná hratelnost velmi zamlouvá.

Sekiro totiž za deset dní od vydání dokázalo prodat více než dva miliony kopií. To už je slušné číslo, vzhledem k tomu, že to rozhodně není hra pro každého. „Sekiro si na všech platformách, včetně PC, vede velmi dobře a jsme nadšeni neustávající podporou od hráčů i kritiků,“ říká k tomu viceprezidentka marketingu v Activisionu Michelle Fonseca.

Když se Sekiru tolik daří, je možné, že se někdy dočkáme druhého dílu. Na čem vlastně teď ve FromSoftware pracují? Podle všeho by mělo jít o dva projekty, přičemž na jednom se údajně podílí George R. R. Martin. Máme se na co těšit, protože se jedná o dvojici velkých her, přesně takových, na jaké jsme od tohoto studia zvyklí, nikoliv o žádné remastery.

Zdroj: Gameinformer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!