Finální DLC pro Shadow of the TR je tady

24. duben 2019 17:09 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (3)

Po téměř tři čtvrtě roce končí cesta archeoložky Lary Croft v rámci Shadow of The Tomb Raider. Po slušné náloži stahovatelných balíčků v uplynulých měsících totiž právě vychází vůbec poslední DLC s názvem The Path Home.

Hlavní hrdinka se v něm ocitne v nepříjemné situaci, kdy se ztratí její přátelé a musí se tak následně vydat za jejich záchranou. Během dobrodružství na ni k vyřešení čeká zcela nová hrobka, která dle vývojářů z Eidos Montréal skrýtá tajemství, jež zůstávalo skryto po dlouhé věky. K dokončení úkolu pomůže Laře nový Silver strike luk i dovednost Magic touch. Díky ní bude potřebovat na craftění všeho potřebného méně surovin. A aby se nám nejslavnější videoherní archeoložka neokoukala, budeme ji moci obléknout do nové oblečku Midnight Sentinel

Závěrečné DLC je již dostupné na všech platformách (PS4, Xbox One i PC), majitelé season passu ho samozřejmě obdrží zdarma.

Zdroj: Videogamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20859361
czmarty7 napsal 24. 4. 2019 v 21.53

Hraju taky na XOX, přesně kladně hodnotim nastavení obtižnosti boju(lehký) a hlavně hádanek(hard), to je prostě excelentní nápad....

Nahlásit nevhodný obsah

20874931
SpeedyRedy napsal 24. 4. 2019 v 17.47

Spekuluje se, že ještě dorazí balíček s Croft Manor a oblekem do tělocvičny. Však ve slotu hrobek bylo přidáno nové (osmé) políčko. Komunitní manažérka Morrigan Johnen uvedla na TRF, že nás čeká ještě jeden obleček. V jejím (nejsem si úplně jistý) náčrtu byla ze zelených čárek namalovaná jednoduchá postava, měla ale na hlavě cop a v ruce duální pistole. Že by nějaký skin z klasické série? Co přesně tím chtěla naznačit těžko říct. Nicméně oblek se prý kuchtí a bude kuchtit i po 23. dubnu, dorazí až později. Tak se nechme překvapit.
Jinak DLC The Path Home je na mě až příliš jednoduché, prostě ten, kdo dohrál Shadow s tím nebude mít sebemenší obtíže. Je sice hezké, že vývojáři dali do této sedmé hrobky klasické prvky jako je padjící strop nebo ze země vyjížějící bodáky a naopak minimalizovali využití luku ale je škoda, že je vše triviálně jednoduché. V podstatě stačí jen proběhnout chodbu a vyhnout se pár dírám v zemi, když zrovna padá strop. Čekal bych, že budeme třeba muset najít ukrytou cestu, nežli strop spadne atp. Mám pocit, že jako finále season passu, které je dostupné jen pro právě jeho majitele je speciální hrobka fakt bez jakékoliv výzvy. Prostě si to jen odbudete a za 45 minut bude po všem. Fajnový zážitek z tápání, hledání a přemýšlení se nedostaví.

Editováno: 24. 04. 2019 v 17.50

Nahlásit nevhodný obsah

20922944
Hraběruka napsal 24. 4. 2019 v 17.32

Super DLC jak po stránce akce tak po stránce hrobky, která je perfektně propracovaná :) Takže paráda :) Jinak jsem něco četl, že by toto nemuselo být poslední DLC a že vyjde ještě jedno, ale nic není zatím oficiálně potvrzené, takže se uvidí, ale bylo by to super :)

Nahlásit nevhodný obsah