Naughty Dog shání posily do týmu

13. květen 2019 09:15 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (3)

Studio Naughty Dog se s vývojem pokračování The Last of Us pomalu blíží do velkého finále. Zhruba před měsícem se Neil Druckmann pochlubil, že již mají za sebou natáčení závěrečné scény ve hře. I další informace nasvědčují, že bychom se s Joelem a Elie mohli zase brzy setkat.

Závěrečná scéna natočena? Takže herci mají splněno? Dá se to tak říct. Neil Druckmann totiž nedlouho poté sdílel fotku hlavních protagonistů. Troy Baker a Ashley Johnson, představitelé Joela a Ellie, se po přípitku konečně mohli vyvléct ze speciálních motion capture obleků.

Herci mají natočeno, záznam jejich výkonů však stále vyžaduje nějakou tu péči. Se závěrečnou fází potřebuje studio Naughty Dog evidentně trochu pomoct. Za tím účelem bylo otevřeno hned několik pracovních pozic. Hledají se animátoři interaktivních filmečků, animátoři se specializací na potyčky, výtvarníci se zaměřením na osvětlení, programátoři multiplayeru, gameplay programátoři, level designéři a mnoho dalších. O pozicích se na Twitteru zmínil game director Anthony Newman, který v příspěvku prohlásil, že nově otevřené pozice mají napomoci s dokončením hry.

Ve studiu tedy momentálně chybí téměř dvacet lidí. Právě závěrečné úpravy a dodělávky patří mezi ty nejnáročnější fáze celého vývoje. Stále není jasné, kdy se hry dočkáme. Co myslíte, stihnou vývojáři odbavit The Last of Us Part 2 ještě letos? Dejte nám vědět v komentářích.

Zdroj: Gaming Bolt

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922647
jirisvec77 napsal 13. 5. 2019 v 14.20

No taky si myslím, že hra vyjde spíš až v roce 2020. Rád bych se mýlil a zahrál už letos, ale nemyslím si, že to daji. Snad v červnu Sony dodá nějaké pořádné informace.

Nahlásit nevhodný obsah

20836730
japonec napsal 13. 5. 2019 v 13.33

Myslím že letošní rok je nereálný :-(

Nahlásit nevhodný obsah

20922162
Jeníček napsal 13. 5. 2019 v 12.06

O této hře chci slyšet už jenom datum vydání jinak nic.

Nahlásit nevhodný obsah