The Division 2 se více prodávalo na PC

16. květen 2019 13:32 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (3)

The Divison 2 se nedařilo tak, jak Ubisoft očekával. I když se prodeje silně projevily na výsledcích čtvrtého kvartálu, hra zaznamenala malé prodeje zejména na PS4 a XONE. Dle finančního ředitele Fredericka Dugueta se tak stalo kvůli více kompetetivnímu prostředí, než firma očekávala. Vedení se ale nezmínilo, co tím přesně myslelo. V podobném časovém rozmezí vyšlo DMC 5 a Sekiro: Shadows Die Twice, žánrově naprosto odlišné hry.

Prodeje na PC prý splnily očekávání. Hráči si The Division 2 kupovali zejména na Uplay, díky čemuž se prodeje druhého dílu na vlastní platformě zvedly desetinásobně oproti prvnímu dílu. Pro Ubisoft je to výhra, jelikož nemusí nikomu odvádět další provize.

Dále Duguet zmiňuje to, že se s přidáním nového raidu zvýšil počet aktivních hráčů v jeden moment. Ubisoft předpokládá, že se hráčská základna bude zvětšovat postupem času, kdy se do hry bude dostávat další obsah. Hra prý také stanovila nový rekord na prodeje season passu, a to i přes to, že Ubisoft slíbil velké přídavky zdarma.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20874536
Minstriel napsal 17. 5. 2019 v 11.17

Papajoey: mám odehráno cca 150 hodin a nenudil jsem se ani vteřinu. Musím říct že s kamarády je to hodně velká zábava pokud máš rád looter shooter hry.
Gearu je dost a můžeš si vybrat specializaci a zbraň podle svého gusta. Akce je fajn a obsahu opravdu dost.
Matchmaking funguje perfektně a jiné hráče ti to najde do minutky. Solo hrát lze a byla fajn zábava si jen tak probíhat městěm a užívat si tu krásu.
Jednička mě nebavila, ale dvojka mě chytla hodně. Dnes jdeme ten nový raid pro 8 lidí.
Všechen obsah bude do hry přidáván zadarmo :).

negativa: na nejvyšší obtížnosti dost dementní AI, která vyloženě ví co ty uděláš a reaguje dopředu + hodně ran než padne.

Nahlásit nevhodný obsah

20925405
Papajoey napsal 17. 5. 2019 v 06.44

Pořád váhám zda-li to pořídit na PS, chvílema mám náladu to koupit po chvíli to zase opadne. Je tady nějaký hodinář, co by mi to mohl popsat zdravým rozumem, zda-li do toho jít či nikoliv?

Nahlásit nevhodný obsah