Tim Willits by rád udělal Rage 3

16. květen 2019 17:00 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (2)

Rage 2 dorazilo na vaše herní zařízení už před dvěma dny, a tak se asi už pár hodin proháníte po tomto meteoritem zničeném světě. Ředitel studia id Software Tim Willits se vyjádřil ve smyslu, že by rád viděl i třetí díl.

V rozhovoru pro The Hollywood Reporter přišla řeč i na to, jestli do budoucna předpovídá další díly Rage. „V to doufám. Odpověď na tuto otázku je rozhodně ano. Značku jsme vždycky milovali, protože nám vyhovovalo toto zábavné zasazení. Můžeme tak dělat, co chceme. Značka Rage je šílená, zábavná a zajímavá a doufáme tak, že třetí díl vytvoříme nejrychleji, jak to půjde,“ odpovídá Tim Willits.

Není zcela běžné, aby se o dalším pokračování mluvilo v podstatě v den vydání předešlého dílu a na to, zdali se na nějakém vůbec reálně bude do budoucna pracovat, asi také budou mít vliv prodeje Rage 2. Pokud nebude dvojka úspěšná, asi bychom si těžko představovali Rage 3, tedy alespoň určitě ne v nějaké blízké době. Koneckonců první dvě hry od sebe dělí osm let, takže pokud se titulu nepovede dobře, fanoušci si asi nějaký ten čas počkají. I tak je ale pro příznivce série dobrým znamením, že k ní Tim Willits chová takové sympatie.

Zdroj: PCGamesN

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876673
rohaac napsal 17. 5. 2019 v 09.51

oleg.rusov: Ta hra slyší oprávněnou kritiku v některých věcech, ale pro mě je to stejně nej střílečka za já nevím jakou dobu. A vzal jsem ji nejen protože nic takového dnes už prakticky nevychází. Dobré singl fps. A tohle je řežba jako hrom když se střílí a to je pro mě to hlavní. A střílení je tam hromada. Kdo chce dobře si zahraje. Kdo chce brblat zabrblá si

Nahlásit nevhodný obsah

20921836
oleg.rusov napsal 17. 5. 2019 v 02.25

A za tech dalsich osm let, to nezapomente opet vlozit do rukou debilu, jako jsou ti v Avalanche studiu, kteri delaji hry dlouhe roky a vsechny stoji za vyliz prdel.

Nahlásit nevhodný obsah