Nový F1 trailer slibuje vizuální upgrade

21. květen 2019 12:39 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (4)

Letos vyjde nový ročník formulí dříve. Codemasters mají tak ještě méně času na to, aby do hry implementovali novinky a proměnili F1 2019 alespoň ve zdánlivě nový titul, který se bude od loňského lišit. Letošní ročník vychází už téměř za měsíc, a tak je nejvyšší čas jít s kůží na trh.

Proto jsme se dočkali nového traileru, tentokrát přímo ze hry. Ten má dle tiskové zprávy nejen prezentovat výrazně lepší technické zpracování v čele s upgradem grafiky, ale také představit licencovanou znělku F1 a zdůraznit akcent letošního ročníku na rivalitu mezi jezdci. „Každý rok děláme velký pokrok v tom, aby byla hra co nejautentičtější a nejimerzivnější, ale máme pocit, že letos jsme se s grafickou úrovní vážně překonali,“ řekl Lee Mather na adresu F1 2019.

Režisér hry zároveň dodal, že Codies naslouchají komunitě a snaží se jí dopřát co nejvíce možností závodů, jak jen je to možné – i proto se dočkáme například nových monopostů v sérii Legends. Tím hlavním je samozřejmě přítomnost všech letošních týmů, jezdců i všech jednadvacet okruhů. Velkou novinkou však bude i soutěž F2 a možnost soutěžit v tamním šampionátu. Šampionát však do hry přibude až dodatečně formou bezplatného updatu. I tak ale bude mít F1 2019 28. června co nabídnout.

Zdroj: Tisková zpráva

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878626
Raymy napsal 22. 5. 2019 v 02.23

tomas.hluchnik: Na historickou sezonu zapomen (krome modifikaci), protoze jednoduse licence. Chtel bych videt jak by kdokoliv shanel veskere licence, vsechny je dotahl do konce a zaplatil je.To mas licenci na jednotlive trate, tymy, piloty, jezdce, sponzory. Kdezto dneska FOM ma zcela urcite se vsemi smluvne osetrene a tim padem pod jednou strechou pro pouziti toho vseho do her.

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 21. 5. 2019 v 21.59

tomas.hluchnik: Mě třeba nepřijde, že by tato série potřebovala grafický upgrade jako sůl, myslím si, že graficky to asi není to nejlepší co můžeme vidět ale zároveň to není žádná tragédie . A příběhové mody v závodních hrách mi fakt nesedí. Za poslední roky jsem nehrál závodní hru kde bych si řekl, že příběh stojí za něco, vždy jsem si řekl, že stojí za vyliž ***** . .
Nevím, jestli to je nějaký nový trend, že musí být u závodních her nějaký příběh ale dle mého názoru se to nikomu nepovedlo.
Závodní hry beru, že chceš přeci závodit, jezdit auty, soupeřit s ostatními, ne že se chceš věnovat příběhu který není ani céčkový... Dle mě na tomto ztroskotaly poslední díly NFS.

Nahlásit nevhodný obsah

20869592
tomas.hluchnik napsal 21. 5. 2019 v 19.06

Grafický upgrade už to potřebovalo jako sůl. Další věc, kterou to potřebuje jako sůl, je plnohodnotná historická sezona nebo ideálně kariéra napříč více historickými lety. Nebo třeba nějaký příběhový mod, který by mapoval kariéru určitého jezdce

Nahlásit nevhodný obsah

20878626
Raymy napsal 21. 5. 2019 v 19.02

Davide jen bych doplnil že nová znělka byla ve hře už loni. Letos je přepracovaný HUD (více používá prvky TV grafiky) a ty F2 budou ve hře už od začátku ve formě sezony 2018, později přibude sezona 2019 jak píšeš s tím že 2018 zůstane ve hře i nadále ;)

Nahlásit nevhodný obsah