Další náznaky z Death Stranding

27. květen 2019 11:05 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (7)

Všichni už netrpělivě vyhlížíme dlouho očekávaný a tajemstvím obestřený titul Death Stranding od legendárního tvůrce Hidea Kodžimy. Zatím nás totiž trápí řada otázek, na které nemáme moc odpovědí, tak například stále přesně nevíme, o čem vlastně hra je, tedy kromě toho, že se bude týkat života a smrti.

Bohužel netušíme ani to, kdy si hru konečně zahrajeme a živě se spekulovalo o vydání Death Stranding až na další generaci konzolí.  Podle Sony by ale tato situace nastat neměla, neboť s The Last of Us Part II, Death Stranding a Ghost of Tsushima si stále užijeme i na PlayStationu 4.

Kodžimovi ale zřejmě velmi vyhovuje, že toho o jeho hře moc nevíme. K tomu napovídá i další krátká ukázka, kterou sdílel na svém twitterovém profilu. Opět jde ale pouze o náznaky. Ve videu uvidíte otisk dlaně, ve kterém se pravděpodobně odehrává nějaká z cutscén. Jediné, co nám slavný vývojář v ukázce sdělí, je krátké „vytvořte lano“.

No, tak tady to máme. Kodžima opět zmiňuje svůj projekt, ale ani trochu neodkrývá závoj tajemna, kterým je zahalen. Z dalšího tweetu nicméně vyplývá, že více bychom se měli dozvědět 29. května, tedy už pozítří. S ohledem na to, že Sony letos nebude na E3, očekáváme, že by mohlo jít o pořádný balík informací. Ostatně jestli Sony chce opravdu hru vydat na stávající generaci, bylo by celkem na čase se už konečně dozvědět, kdy už se jí dočkáme. 

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 29. 5. 2019 v 14.29

Ad Kojima.

CREATE THE ROPE. Aby jsme někoho vytáhli ? Vytáhly z mrtvé mělčiny jako spoluhráč co v ní zrovna není ? MP alá DARK SOULS vidim jistě a vidim dva světy mrtvej a živej, jeden sakra nebezpečnej ale s lepšim lootem, druhej víc casual, něco jako den a noc, minete li "západ slunce" (nebo time limit "než se setmí" nebo warp nebo bránu, musíte zůstat přes noc a to neni dobrý, páč vylejzaj ONI, ale třeba vás někdo vysvobodí. Proč jsem bral tu bednu navíc, byl jsem těžší. spoluhráč mě z noci, co se nedá přežít může vytáhnout ale chce můj nejlepší gear. Deal, "v noci" neni šance. On nemá koule ani schopnosti, aby v noci přežil ale naučil se s tím vyrovnat po svym a stal se chopným obchodníkem, čekajícím na lidi jako já co uvízli v mělčině. Ví kde se dá sehnat "provaz", a to ví málokdo.

Provaz může též naznačovat pupeční šňůru, jelikož předchozí trailery byly plný mimin a možná jde o vztah mezi spoluhráči - jako rodič s zodpovědností/stratég a dítě/to je ten co řeší akci. Ale ten druhej co nezabíjí musí něco důležitýho hlídat (čas než se "setmí" ?). mimino může bejt, že ten druhej umřel přišel o loot a teď je "holej" BEZ SOULS zpátky u BONFIRE. Ten druhej hráč se o něj musí nějak starat "když se potápí do hlubiny".

MOŽNÁ JEN ON vidí SOLITON RADAR a pohyb nepřátel. Naviguje ho mrtvou mělčinou. Boj znamená smrt ale stealth s dobrým navigátorem přes headset se dá dát. "Dva za rohem, počkej pět vteřink, běž, Tenku kde máme vchod, dvě ulice doprava". Utíklej jdou po tobě !

Víte jak se potápěli starý potápěči z dob JULESE VERNEA ? Jeden nahoře pumpuje druhej jde do hlubin a musí se spolehnout na toho nahoře....
Bláboly tanoucí na mysli.

CREATE THE ROPE - strtategický hráč, nechť si vybere dobrého akčního hráče a společně vytvoří "POUTO".

Editováno: 29. 05. 2019 v 14.47

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 29. 5. 2019 v 14.15

Beetlejuice Beetlejuice Beetlejuice: Jsou, tlustý, starý, líný, zhýčkaný uvolněnou morálkou ve Valve a nespokojeni se vším co vyrobí. Half life 3 už určitě měli hotový 5x, ale zrovna někdo vydal hru s lepším shaderem hlemýždí ulity tak to skrečovali. Nebudou li outsourcovat HL3 nebude. Leda že by šla DOTA ke dnu. Jak dlouho může lidi bavit hra s grafikou Warcraftu 3, kde Korejští e-sportovcíi žijí své jepičí životy a připadaj si , že vo něco safra jde.

Nechápu to jako ty. Bejt Valve prostě vezmu milardu / dvě dolarů najmu Kojimu, Blezinskiho, nebo koupim všechny lidi co se zrovna trápěj na STAR CITIZEN, dám jim volnou ruku a nechám je vyrobit 5 HALF LIFŮ 3 ať si každej vybere chce li FPS, strategii nebo Love simulátor a bude li někdo below system requirements STEAM jim koupí novej počítač a dá pětikilo za hodinu hraní. Herní doba hry, 35 let aby to bylo HALF-LIFE. Takhle nudně sedět na penězích ?:/

Cejtěj takový to píchání a to je jejich pýcha. Ví že to neudělaj, že se jim do toho nechce, ale třeba jednou až bude v neděli po obědě čas, tak HL3 udělaj (Gabe Newell hledí zasněně do dálky a utírá slzu kanoucí po tváři....)

HL3 vydělává víc jako nevydaný MEME. Udržuje VALVE v povědomí singl hráčů jako firmu, co dělá dobrý hry.

Editováno: 29. 05. 2019 v 14.19

Nahlásit nevhodný obsah

20923368
novynovsi napsal 29. 5. 2019 v 09.24

Kodžima :)

Nahlásit nevhodný obsah

11486141
Beetlejuice Beetlejuice Beetlejuice napsal 27. 5. 2019 v 18.59

Masarkavtrenyrkach: Právě, že si myslím, že zrovna titul Half Life 3 by na to potenciál měl. Ta hra si nepřímo dělá promo skrze memes již dlouhou dobu. Sérii zná naprosto každý, místo "Hele koukejte, máme tu novou hru, která se vám bude líbit" - "Na, tady máte hru, kterou všichni chcete, a udavte se" pokud hra stojí 200 milionů dolarů, tak tímhle ušetří 100m,udělají si tím mega promo a bude se o tom psát všude. Lidi jim to sežerou i s navijákem.

Navíc hra, kde vývojář i vydavatel jsou tatáž firma.

Nevím, je to jen moje představa toho, jak vydat HL3 :)

To samé Death Stranding (samozřejmě po dlouhé tajemné kampani, takže ne tak cool)....Prezentace Sony, Hideo na pódiu ukáže nic neříkající trailer a pak "Cože vy to nevíte? Vždyť ta hra vyšla před minutou!"

Editováno: 27. 05. 2019 v 19.03

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 27. 5. 2019 v 16.04

Beetlejuice Beetlejuice Beetlejuice:
Superman25:
V době, kdy vývoj AAA stojí desítky až stovky milionů dolarů, je to nereálný sen. Vydavatel potřebuje, aby se o drahém produktu vědělo všude a dostatečně včas. Nebude riskovat tím, že podcení propagaci.

Nahlásit nevhodný obsah

8530612
Superman25 napsal 27. 5. 2019 v 15.59

Beetlejuice Beetlejuice Beetlejuice: tos napsal pěkně joooo to by byl nářez.....a reklama by se už na herních vebech udělala sama tímhle tahem

Nahlásit nevhodný obsah

11486141
Beetlejuice Beetlejuice Beetlejuice napsal 27. 5. 2019 v 12.40

Já mám v hlavě takový sen o Half Life 3. Prostě z ničeho nic by se to objevilo na Steamu. HL3 realeased today, buy it now. Ušetřili by desítky milionů za marketing a tu hru by stejně koupil každej.. Nikdo by tu hru neviděl před vydáním, nikdo by nemohl nic leaknout.

Něco takového si umím představit i s Death Stranding. Kojima pošle na Twitter video "boom, DS released now" a v tu chvíli by se to objevilo na PS store.

Nahlásit nevhodný obsah