UPDATE: Nová mapa právě dorazila do BF V

29. květen 2019 15:40 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (5)

Chce se nám zvolat „konečně!“. Po dlouhých šesti měsících obohatí Battlefield V již ve čtvrtek zcela nová mapa Mercury zasazená na Krétu. Jejího detailnější představení jsme se dočkali skrz parádní a akcí nabitý trailer.

UPDATE

Taková milá překvapení máme rádi. Vývojáři na svém Twitteru právě informovali, že mapa Mercury je dostupná již nyní. Hurá tedy na Krétu!

PŮVODNÍ ZPRÁVA

Kontrast mezi těžkou bitvou a malebnou krajinou, to je to, co se nám při pohledu na záběry vybaví jako první. Vývojáři ze studia DICE čerpali inspiraci pro vytvoření lokace z reálné operaci Merkur, jež se odehrála ke konci května 1941 mezi útočícími nacistickými vojsky a bránícími se Brity. A jistá asymetričnost bude reflektována i v rámci Battlefieldu V, kdy ofenzívu první strany podpoří početné nálety letounů, zatímco defenzivní linie budou vyztuženy slušnou zásobou tanků. Co se týče své velikosti, tak Mercury patří mezi ty větší kousky, avšak zabíracích bodů v režimu Conquest bude pouze pět.

Nová mapa dorazí do hry již tento čtvrtek, navíc úplně zdarma. Na další lokace bychom snad již neměli čekat dlouho, zatím se totiž jednalo o Achillovu patu druhoválečného titulu. Na blížící se EA Play bychom se snad měli dozvědět více informací ohledně budoucnosti Battlefieldu V, včetně představení nových map.

Zdroj: YouTube

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20845348
Lahva napsal 29. 5. 2019 v 08.53

Mr.sugar: zajímavý. Já to vidím dost naopak. Mě.prijde mizerná právě ta hratelnost, obsahové mi to přišlo dostačující.
Sice teda SP je odpad, toho je Desná škoda. Takový nevyužitý potenciál.

Nahlásit nevhodný obsah

20895994
nenyone napsal 28. 5. 2019 v 19.02

Obsahu ma BFV dost. Dokonce vice nez jine hry. Kampan je slaba, ale je tam. Klasicky MP, dost dobry BR a to vse pekne vyresene ukolama, ktere muzete plnit a otevirat nove vybaveni. Co me na te hre vadi je, ze BF vzdy pro me byla hra s atmosferou realnejsi bitvy. Nebyla to jen cista strelnice. Na to nikdy BF nemel tak dobry gunplay jako melo COD, ale bylo to o te atmosfere. Ted zapnu hru a vsude behaji zeny. Nic proti v modernich bitvach OK, ale tady vidite ten tank tygr a do toho jak vzdychaji a krici zeny. Wtf? No a jeste mi vadi nedostatek hracu v BR, ale to poresi EA acces.

Nahlásit nevhodný obsah

14880585
Mr.sugar napsal 28. 5. 2019 v 10.59

Lahva: Chápu, že názory se mohou lišit, ale BFV není špatná hra. Skvěle vypadá a dobře se hraje. Jeho zásadním problémem je bohužel nedostatek obsahu a tohle se autorům zatím nedaří řešit.

Nahlásit nevhodný obsah

20845348
Lahva napsal 28. 5. 2019 v 10.54

Micuda98: Bohužel u toho to taky končí..

Nahlásit nevhodný obsah

20877667
Micuda98 napsal 28. 5. 2019 v 10.49

Jedno se Battlefieldu V musí nechat... Vypadá nádherně.

Nahlásit nevhodný obsah