Vývojáři Anthem představují Cataclysm

31. květen 2019 10:34 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (5)

Očekávané rozšíření pro Anthem s názvem Cataclysm se konečně blíží. Po několika odkladech nás od vydání potřebného oživení hry od BioWare dělí pouhé týdny, a proto se autoři rozhodli pro jeho podrobnější představení prostřednictvím streamu. Pojďme se na něj podívat.

Cataclysm bude časově omezený event, který potrvá zhruba 8 týdnů, z čehož první dva budou testovací pouze na PC. Konkrétní datum startu testování zatím není známo. Obsah samotného rozšíření by měl být přístupný všem, přičemž ti nejzkušenější hráči se utkají o první příčky v globálních žebříčcích. Odměny budete totiž získávat za novou měnu, která se bude odvíjet od vámi získaných bodů z různých úkolů.

Veškeré dění Cataclysm se odehraje na novém tropickém ostrově. Mapa nabídne spoustu aktivit, včetně skrytých míst a puzzlů. Samozřejmostí je přítomnost nové výbavy, přičemž ta nejlepší bude mít lepší statistiky než cokoli z původní hry. Komentář vývojářů a gameplay záběry naleznete v přiloženém videu.

Watch Anthem Developer Livestream - The Cataclysm | 3pm CT from anthemgame on www.twitch.tv

Zdroj: Kotaku

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20924620
psanec napsal 5. 6. 2019 v 16.37

Zerosekai: Chlape vaříš dost z vody co se počtu hráčů týká. Stále sporadycky hraju a nikdy nemám problém s počtem spoluhráčů. A stále vidím lvl 10, takže nový hráči stále přicházejí.
Nevěř flejmu který se kolem hry strhnul, hra si našla svou skupinu co hůl nezlomila a stále hraje.
Stále má potenciál a kdo ví,zdali po těch 8 týdnech nebude hned něco dalšího. V klidu počkej se závěry a pak se rozepiš ;-)

Nahlásit nevhodný obsah

20873172
HonZyczech napsal 1. 6. 2019 v 18.48

Zerosekai: já teda žádné oficiální statistiky on-line lidi na serveru nemám, ale docela mě překvapilo, ze když jsem teď hrál ten 10 hodinový trial v rámci access, matchmaking byl vždy par vteřin a byla plna parta lidi. To moc nevypovídá o 8 lidech.

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 31. 5. 2019 v 22.57

problém je, že si hráči celou dobu stěžujou na nedostatek obsahu a jejich odpověd je udělat časově omezenej event? to si může dovolit tady warframe, kterej má v sobě stovky hodin obsahu a ne tohle, po 8 tejdnech bude zase všechno pěkně v pytly a narovinu jestli si myslí, že přilákaj zpátky hráče žebříčkama tak to je taky pěkně pitomý, ty co by možná měli zájem dostat se na top tu hru nepřestaly hrát, to je těch posledních 8 lidí o který se asi moc bát nemusí, nikdo jinej jim o to stát nebude. Za mě asi jako malé bezvýznamné plus za to, že aspon něco udělaly ale v širším kontextu je to k ničemu.

Nahlásit nevhodný obsah

20925422
Nikdykde napsal 31. 5. 2019 v 15.20

Hrajeme pořád a těšíme se.

Nahlásit nevhodný obsah