BFV obohatí spousta map. Potvrzen i Pacifik

6. červen 2019 11:07 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (2)

Jednoznačně největším problémem prvních šesti měsíců života Battlefieldu V byl nedostatek multiplayerových map. Po nekonečném naléhání komunity se však švédsku studio DICE chytilo za nos a snaží se o nápravu celé situace.

Již minulý týden nám byla naservírována úplně první mapa od prosince, na Krétu zasazena Mercury potěšila mnohé fanoušky. Zaprvé by jim konečně dodán nový obsah po kterém tak dychtili, ale hlavně se jednalo o kvalitně navržený kousek, na kterém je radost bojovat. A aby věci byly ještě lepší, včera autoři přichystali zbrusu nové video ohledně toho, které mapy nás neminou v nadcházejích měsících.

V rámci čtvrté kapitoly Tides of War startující 27. června se hned ten stejný dočkáme mapy Al Sundan, která si bere v inspiraci ze singleplayerové části Under No Flag. Můžeme se tak těšit na další rozlehlou africkou lokaci. Během první poloviny letních prázdnin se navrátíme zpět na jih Evropy, kde na mapě Marita dokončíme naše prozatímní řecké tažení. O měsíc později dorazí hned dvojnásobná nálož v podobě Lofoten Islands (Norsko) a Provance (Francie).

To hlavní však přijde na podzim. Jak už bylo několikrát naznačováno, Battlefield V se na konci prvního roku svého životní dočká razantní změny v zasazení. Z evropských a severoafrických bojišť se podíváme na bitvy Američanů a Japonců v Tichomoří (cink cink, M1 Garand). A aby dobrých zpráv nebylo málo, v tom samém období dorazí remake slavné lokace Operation Metro z Battlefieldu 3. Kromě toho všeho na nás samozřejmě čekají i nové zbraně a kosmetické doplňky.

Nuže, sice to na nás vkus trvalo dost dlouho, ale aktuální druhoválečný Battlefield se začíná pěkně vybarvovat. Co říkáte na nálož nových map? Dejte nám vědět do diskuze.

Zdroj: YouTube

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20880283
Twice napsal 7. 6. 2019 v 07.45

ScuroGool: Nebo musíš být fikanej a prostě to začít hráž až rok dva po vydání za pár stovek

Nahlásit nevhodný obsah

20923375
ScuroGool napsal 6. 6. 2019 v 14.48

Pro me nema cenu se tesit na mapu po mape. Timto me vyvojari moc nenakrmi. Nejsem male decko, abych se spokojil s takovym uprimnym nic, co vydavaji za obsah. BF V jsem odinstaloval a pockam si na ten Pacifik. Timto rozhodne nechci urazet studio DICE, ale ten Battlefield mel vyjit o ranec pozdeji.

Nahlásit nevhodný obsah