Do Battlefieldu V dorazil režim Outpost

15. červen 2019 12:47 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (0)

Poslední týden třetí kapitoly Tides of War v rámci Battlefieldu V je věnován novému módu. Tím je Outpost, režim opět zaměřený hlavně na boje pěchoty, byť do něj v určité míře zasahují i tanky a letadla.

Jeho podstatou je budování, vylepšování a ničení rádiových věží. Čím více jich tým drží pod svým velením, tím rychleji získává rekruty potřebné k vítězství v dané bitvě. V zásadě se tak jedná o variaci na dobře známý Conquest, nicméně právě skutečnost, že v Outpostu se jednotlivé body pouze nezabírají, ale dá se s nimi i nějakým způsobem pracovat, přináší do hratelnosti svěží vítr. Navíc dle našich zkušeností je nutné využívat i systém fortifikace, aby se nepřátelé k vašim věžím nedostávali tak snadno. Outpost je v současnosti hratelný pouze na dvou mapách, tj. Arras a Mercury, zapojit se do něj může 32 hráčů na každé straně.

Kromě toho je v rámci týdenních odměn dostupná i nová zbraň. Tou aktuální je SMG MAB 38 pro mediky. Její odemčení není nijak extrémně náročné, sami jsme to stihli během pouhých dvou hodin.

Zdroj: YouTube

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!