Wreckfest dorazí na konzole v závěru srpna

4. červenec 2019 11:15 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (1)

„Je to velký den! Společnost Bugbear Entertainment pracovala na hře Wreckfest velmi tvrdě a proto jsme rádi, že konečně můžeme oznámit, že můžeme i konzolové hráče uvítat na našich závodních drahách. Značně jsme vylepšili PC verzi, což znamená nová auta, tratě i možnosti úprav. A to vše 27. srpna.“ Přesně takto oznámil CEO a kreativní ředitel Janne Alanenpää datum vydání Wreckfestu i na konzolích.

Po dlouhém čekání se i ti fanoušci, kteří holdují tvrdým soubojům kolo na kolo, ale místo PC využívají pro hraní PS4 nebo Xbox One, dočkají uvedení této závodně-destrukční arkády na svých platformách. Ta původně vyšla pouze pro osobní počítače, ostatně téměř přesně před rokem jsme vám přinesli recenzi, ve které od Aleše získala pěkné čtyři body z pěti. Dle všeho je tak Wreckfest důstojným nástupcem dnes již legendárního FlatOutu 2, který jsme shodou náhod v té době hráli i v rámci retro vysílání:

Konzolová verze se dostane na pulty obchodů za cenu 40 euro v případě té klasické, pokud se rozhodnete 20 euro připlatit, můžete se těšit na jedno dodatečné auto (Bandit Ripper V8), předběžný přístup o jeden den a také season pass. Jeho největší předností bude dalších 20 závodních speciálů, které do hry dorazí v nadcházejícíh měsících po vydání. Stranou nezůstanou stát ani původní majitelé na PC, které ve stejný den, tedy 27. srpna, čeká výrazný update jejich verze.

Zdroj: GT Planet

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
16586932
Modroocko84 napsal 4. 7. 2019 v 20.51

No konecne!!!
To bude destrukce!

Nahlásit nevhodný obsah