Cyberpunk se možná dočká i filmu

5. červenec 2019 11:59 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (7)

Jedním z nejlepších momentů za posledních několik ročníků akce E3 bylo rozhodně vystoupení Keanu Reevese na letošní konferenci Microsoftu, kde jsme se dozvěděli, že se oblíbená hollywoodská hvězda objeví v Cyberpunku 2077, pravděpodobně asi nejočekávanější hře současnosti. Toto spojení v nás ale vyvolává myšlenku, že není zcela nemožné se někdy dočkat snímku z tohoto univerza.

Podobný názor má i tvůrce Cyberpunku Mike Pondsmith, který s CD Projektem na nadcházející hře úzce spolupracuje. V rozhovoru pro VGC sice nezmínil nic konkrétního o autorských právech na film, ovšem naznačil, že Keanu Revees celému procesu rozhodně pomůže. „Nemohu říct nic na adresu autorských práv pro případný film, ale zapojení Keanu Reevese do celého procesu šance dost zvyšuje,“ říká Mike Pondsmith.

Podle Reevese ale herní filmová adaptace nepotřebuje hollywoodskou hvězdu. Ani The Witcher 3 nepotřeboval žádná slavná jména, aby se dočkal zpracování prostřednictvím Netflixu. „Nemyslím si, že by se hry potřebovali legitimovat. Když už něco, tak bych řekl, že se situace postupně obrátila, nyní už je to více o vlivu her na Hollywood,“ uvažuje Keanu Reeves. Každopádně určitě bychom se rádi podívali na film ze světa Cyberpunku s Keanu Reevesem v hlavní roli, o tom není pochyb.

Zdroj: PCGamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20919665
Zerosekai napsal 7. 7. 2019 v 09.46

KnedlikCZ: asi tě to překvapí, ale pekař peče i jiný věci jak chleba, třeba rohlíčky s ořechovou náplní, jinak souhlasím fuj chleba s ořechama, co za šílenýho vědce peče chleba s ořechama, možná nějakou sladkou verzi, ale tomu se pak už ani snad neříká chleba ne?

Nahlásit nevhodný obsah

20921825
KnedlikCZ napsal 7. 7. 2019 v 09.03

Zerosekai: Fuj chleba s ořechama. Já alergický nejsem ale i tak bych si nechal zajít chuť :D

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 6. 7. 2019 v 16.24

Xspy: tak jasně že existuje stroj, kterej by dokázal utáhnout to co ty chceš, ale jde o to, že cd projekt stále chce prodat svoji hru a vytvoření hry, kterou si může bez problémů zahrát jen 5% hráčů o konzolích ani nemluvím, to by extra výdělečný nebylo, to myslím tím limitace HW, pokud bys byl pekař, kterej peče ve městě kde je 85% lidí alergickejch na ořechy, tak ikdyby ten výrobek byl o dost lepší s ořechama, tak je tam prostě nedáš, protože bys sám sobě omezil trh o 85%.

Nahlásit nevhodný obsah

1074576
Xspy napsal 6. 7. 2019 v 09.59

Zerosekai: Já limitaci HW dle CD projektu opravdu nevěřím. Že to jde víme už opravdu od doby prvních letadel v GTA . Navíc pokud už máme jednu vrstvu vozidel na zemi , není těžké představit si totéž pár metrů nad ní . Klidně můžeme zapomenout na provoz jako v pátém elementu , ale to že by to technicky nebylo možné spíš reflektuje stav jejich engine , než technické limity dnešních "strojů" .
Hlavně se vznášedly by museli počítat od začátku a soudě dle vyjádření CD RED prostě přeskinovaný Witcher má svoje limity pevně dané .Naprosto chápu , že celý svět by se jim ve výceúrovňovém prostředí sesypal jako domek z karet a to nepočítám ty kteří by se snažili dokončit Cyberpunk za pět minut . Udělat funkční Cyberpunk se vším všudy by prostě bylo na delší dobu a vydělávat se musí ...pořád je šance že v dalším dílu už ty vznášedla budou .Ale teď už není doba na další odklady a je třeba dodat produkt ve stavu v jakém je a za který se mohou hrdě postavit.

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 6. 7. 2019 v 08.43

Xspy: podle mě co se vznášedel týče, jsou tu limitace hardweru, podle všeho se CDPR fakt zaměřuje na to aby svět vypadal živě, to co sme viděli v tom 40m demu bylo prej i překonaný živoucím světem v ukázce co měli ted na E3 a do toho představit vznášedla, hele moje ps4 pro by se asi uvařilo.

Nahlásit nevhodný obsah

1074576
Xspy napsal 6. 7. 2019 v 08.04

Asi tak , myslím že už tím , že do nejtvrdšího kánonu RPG her dostanou fungující dopravní prostředky docela uštědří políček Bethesdě , která si snad už další pěší Fallout raději nechá u ledu. Přitom je nasnadě že spojit hutné RPG s relativně volně skomírajícím světem je další meta v herním vývoji . Řekl bych ,že na funkční vozidla čekám od vydání třetího GTA což je taky už 18 let zpátky a to se opět nedočkáme vznášedel ( pro pořádný Cyberpunk ...a zobrazení z prvého traileru, celkem zásadní rekvizity://// )

Nahlásit nevhodný obsah

20921720
vincentdvorak napsal 5. 7. 2019 v 13.16

První ale hra ok? :-D tak se nebavme o filmu...

Nahlásit nevhodný obsah