Podívejte se na ray tracing v Control

5. červenec 2019 11:11 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (2)

Control je nadcházející titul od známého studia Remedy Entertaintment, který vychází už za měsíc a nyní si z něho můžeme prohlédnout další záběry z hraní, tentokrát prostřednictvím serveru Dualshockers. Téměř dvacet sedm minut dlouhé video pochází z PC verze hry, a pokud jste náhodou ještě Control neviděli v pohybu, bude vám sloužit jako ideální prostředek k seznámení.

Control by, na rozdíl od starších projektů studia, nemělo být tak moc lineární, po světě tak najdeme různá tajemství k objevení a vedlejší úkoly. Tím největším tahákem zmíněného videa je ale určitě fakt, že se můžete podívat, jak titul vypadá s technologií ray tracing. Funkci bude hra podporovat hned v den vydání.

Nemusíte se ale bát nějakých spoilerů, protože video se skládá především z už dříve zveřejněných záběrů, ovšem ty nepocházely z PC verze. Control na trh dorazí 27. srpna a zahrajeme si ho na Xboxu One, PlayStationu 4 a PC. Zaujalo vás Remedy s jejich novým projektem, nebo vás nechává zcela chladnými? Dejte nám vědět v komentářích!

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20917754
catmeows napsal 6. 7. 2019 v 10.49

Graficky to vypadá skvěle. Ale jinak z toho kouká špatnej game design.

Nahlásit nevhodný obsah

20921720
vincentdvorak napsal 5. 7. 2019 v 13.30

''ray tracing''? Tak ten tu hru rozhodně nezachrání, pokud tu byla od ''Remedy'' super hra,byl to Max Payne a slabší Alan Wake. Už sem viděl a četl o Control vše,a bude to stejně spakcaný Quantum Break ne-li horší. Není horší nápad než udělat
''akční hororovku se superschopnostma,kde se sbírají části skládačky příběhu'',tím pádem se nebudu bát,akci si neužiju dostatečně a příběh si nechci lepit sám. Ruce prič!!! Sorry fanouškům,ale stejnou chybu neudělám viz. QB.

Editováno: 5. 07. 2019 v 13.31

Nahlásit nevhodný obsah