Cyberpunk 2077 bude možná mít více herců

10. červenec 2019 14:27 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

Určitě vás neminulo vystoupení a zároveň účinkování Keanu Reevese v očekáváném titulu Cyberpunk 2077. Zdá se ale, že Reeves nebude jediným překvapením, které si pro nás CD Projekt RED přichystal. Alespoň to naznačuje odpověď Alvin Liu, UI koordinátora Cyberpunk 2077, pro web Video Games Chronicle.

Redaktor se Liu zeptal, zdali se dočkáme dalších překvapení v rámci herců účinkujících ve hře. „Uh… Tohle nemůžu komentovat! Na to si budete muset počkat.“ Alvin Liu se dále podělil o to, že nejde pouze o to, jak je herec známý, ale také jak se hodí do hry. „CDPR je herní společnost, a tak je pro nás velmi důležité, jak do sebe vše zapadá. Pokud by zde byla nějaká celebrita, třeba Britney Spears, která by se k nám nehodila, tuto příležitost nevyužijeme. Pro nás je tedy nejdůležitější to, jak se daný člověk hodí do hry. Nejde nás tolik o to, abychom zaujali jiné obecenstvo“.

Kromě Cyberpunku se Lui vyjádřil i k portu třetího Zaklínače na Nintendo Switch a jak se spokojený s tím, jak port vypadá. „Ano, jsme opravdu spokojení s tím, jak se Zaklínač 3 na Switchi hraje. Je to kvalita, za kterou si stojí, ale zároveň si uvědomujeme, že zde musí být nějaké kompromisy kvůli dostupnému hardwaru. V tuto chvíli se jedná o vzdálenost vykreslování a nějaké detaily, stále ale hra vypadá skvěle“.

Zdroj: WCCFTech

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20921720
vincentdvorak napsal 11. 7. 2019 v 07.56

Corra: naprosto souhlasím, bude to další přelom ve videohrách, a dopadne to tak dobře jako zaklínač nebo-li lépe. Každopádně je na co se těšit a po téhle super akci se nebude hrát jiná FPS.

Nahlásit nevhodný obsah

20876319
Corra napsal 10. 7. 2019 v 18.56

Kdyby tam dostali Harrisona "Ricka Deckarda" Forda, bylo by to hustý. Ale dokážu si představit moře herců, kteří do takové hry pásnou.
Klidně třeba John Leguizamo, jako nějakej překupník ve stylu toho jeho "V" ze Spawna, bad ass Sean Bean, srandovní sidekick Ryan Reynolds a další camea.. (nebuďme nenasytní což? :-) ) Další důvod se na hru těšit... U mě nemůže být očekávání vyšší...

Nahlásit nevhodný obsah