Jaroslav Beck odstupuje z pozice CEO

10. červenec 2019 15:07 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

Jaroslav Beck, spoluzakladatel a ředitel Beat Games, se rozhodl ze své pozice odstoupit. Novým ředitelem studia se stává Vladimír Hrinčár, jeden ze tří spoluzakladatelů studia. Ten se v současné chvíli soustředí na „další vývoj hry, operace a spolupráce s platformami“.

Jaroslav Beck se nyní soustředí pouze na hudbu Beat Saberu. Právě odstoupení z vyšší pozice mu prý napomůže k tomu, aby se soustředil na to, aby muzika byla tou nejvyšší prioritou studia. Ukázkou je například i nedávné spojení Beat Saberu s Imagine Dragons.

„Abych se ujistil, že Beat Saber bude nadále posouvat hranice, odstupuji z pozice CEO, abych se mohl plně soustředit na naší roadmapu a příležitosti v budoucnu“. Beat Saber se společně s milionem prodaných kopií řadí mezi nejúspěšnější VR hry a její popularita stále roste. Doufáme, že bude Beck se svým rozhodnutím spokojený.

Zdroj: GamesIndustry

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876129
ShadeHunter napsal 11. 7. 2019 v 11.27

Zostava nam uz len dufat, ze ak post CEO branil Jardovi v tvorbe novej hudby, tak ze teraz nebude zase Lokiman brzdeny vo vyvoji novych funkcii.

Dufam, ze sa im podari vyriesit multiplayer a zamerat sa na progamingovu scenu. Vo svete sa uz robia aj komentovane turnaje v beat saber, tak by bolo fajn keby to zacali podporovat priamo oni, a nie ze si ludia spravia na to modifikacie. A tiez by to chcelo trocha prepracovat Leaderboard pretoze zatial sa v nom neda ani pohybovat a clovek moze len vidiet prve priecky, priecky okolo neho a potom jeho priatelov. Treba spravit lepsi leaderboard a hlavne nech je dostupny online, a moznost porovnavat skore na vsetkych platformach a podobne. Je tam toho este hodne co by sa zislo spravit tak dufam, ze to Lokiman zvladne popri CEO :)

Tato hra si zasluzi kazdy cent.

Nahlásit nevhodný obsah