Zaposlouchejte se do hudby z RDR 2

14. červenec 2019 13:22 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (1)

Ať už se v Red Dead Redemption 2 raději proháníte po lese a lovíte zajíce, vykrádáte panství zbohatlíků či prostě jen sedíte u pokeru, pravděpodobně jste zaregistrovali, že hru v klíčových momentech doprovází perfektní hudba. Soundtrack posledního hitu od Rockstar Games sklidil od vydání hry spoustu chvály, a tak není divu, že ho autoři vydávají samostatně.

Soubor třinácti skladeb s názvem "The Music of Red Dead Redemption 2 (Original Soundtrack)" naleznete na všech větších streamovacích platformách, včetně YouTube Music, Apple Music nebo Spotify. Album produkované Danielem Lanoisem je 42 minut dlouhé a objeví se na něm hvězdy jako D’Angelo, Willie Nelson, Rhiannon Giddens a Josh Homme.

Aby toho nebylo málo, je v přípravě ještě doprovodné album skladatele Woodyho Jacksona pojmenované "The Music of Red Dead Redemption 2: Original Score". Na jeho vydání si však budeme muset počkat do pokročilejší fáze letošního léta.

Zdroj: Push Square

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20877091
Tombaniero napsal 15. 7. 2019 v 10.48

Tahle novinka potěšila. Konečně nebudu muset poslouchat verze přímo vytažený ze hry na soundcloudu, když mě zrovna chytne western mood. Většina tracků je přepracována/přezpívána, ale řekl bych k lepšímu. Snad bude na dalšim albu Thats the Way It Is v low honor verzi a předevšim theme ze stavění baráku, ten nesmí chybět.

Nahlásit nevhodný obsah