Reeves mohl hrát i v Death Stranding

22. červenec 2019 11:48 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (4)

Keanu Reeves je hvězdnou z jiných důvodů, pro hráče ale právě teď zřejmě není populárnější herec díky své roli v Cyberpunku. Ačkoliv největší haló opadlo spolu s tím, jak se vzdalujeme od letošní E3, stále Reevesovo jméno táhne i o měsíc později. A tvář Nea nebo Johna Wicka mohla být ve středu dění ještě víc, kdyby býval vystupoval v Death Stranding.

Možná se to zdá jako velká science-fiction, ale sám Hideo Kodžima údajně o Keanu Reevesovi uvažoval. Respektive byl mu nabídnut jako jedna z možných variant na jednu z hlavních rolí. V hereckém osazenstvu by pravděpodobně nahradil Mikkelsena, ale jak sám Kodžima na právě proběhnuvším Comic-Conu potvrdil, jednoduše „chtěl Madse“.

Informace se objevila na Twitteru coby přepis jedné z pasáží, o níž Kodžima mluvil. Kromě toho ale hovořil i o jiné postavě, o Nicolasovi Winding-Refnovi, který hraje Heartmana. Krátký popis poskytnutý samotným autorem zní následovně: „Heartmanovo srdce se jednou za 21 minut zastaví. Poté, co zemře, se na tři minuty dostane na druhou stranu, kde vidí svou rodinu.“ Poté se mu srdce opět rozběhne. Smysl tohoto úkazu však zůstane až do vydání neznámý.

Zdroj: Twitter

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 23. 7. 2019 v 14.00

Xspy: +1

Nahlásit nevhodný obsah

1074576
Xspy napsal 23. 7. 2019 v 07.39

Přeběhlíci mezi světem mrtvých a živých .Samozřejmě rodina a minulost ....No zajímá mne , co z toho nakonec bude , protože už teď Death Stranding balancuje na pomezí geniální šílenosti . Reeves je loutka pro masy , sám o sobě je marketingovým lákačem ale hra bude samozřejmě fungovat i bez něj na obalu ;)

Nahlásit nevhodný obsah

14880585
Mr.sugar napsal 23. 7. 2019 v 00.47

VenomSpide: Nesnáším tyhle "kulty osobnosti". Je kolem něho strašná histerie a i když ho mám taky rád, tak na E3 mě opravdu vytáčelo, když jen řekl "yeeeah" a všichni dostali orgasmus :/

Nahlásit nevhodný obsah