MM shání autory, co vytvoří obsah Dreams

25. červenec 2019 10:41 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (3)

Dreams sice ještě v plné verzi nevyšlo, ale předběžný přístup ukazuje, jaký se ve hře od Media Molecule skrývá potenciál. Jak je ale vidno, vývojáři plánují do vývoje investovat mnohem více peněz. Shání totiž posily do vývojářského týmu, které se sice nebudou podílet na vývoji hry jako takové, ale budou jejím prostřednictvím vyvíjet hry nové.

Media Molecule zveřejnilo velice netradiční výpis pracovních pozic před několika málo dny. Noví zaměstnanci – vývojáři – budou mít za úkol vývoj nových her „uvnitř“ Dreams za pomoci těch samých nástrojů, které mají hráči k dispozici už v early accessu. „Některé z možností, které (ve hře) máme, vyžadují dovednosti malého profesionálního vývojářského týmu,“ píše se v popisu práce.

Podle všeho britské studio shání celý menší tým, který by se o vývoj nových projektů staral. Stačí jen chtít pracovat „na něčem větším“ nebo si chtít prostřednictvím menší spolupráce přivydělat na další projekt potenciálních zájemců. „Nejde nám o běžný outsourcing, jde nám mnohem více o tým, který s námi bude chtít spolupracovat na obsahu pro Dreams,“ píše se dále v popisu nabídky.

Vzhledem ke specifičnosti vývoje nejsou vyžadovány žádné další dovednosti ani znalost enginů či jiných pokročilejších nástrojů. To výrazně otevírá možnosti lidem, kteří by se chtěli vývoji her věnovat, ale nemají potřebné vědomosti. Tentokrát stačí jenom dobře znát a ovládat videohru. To přeci není nic tak složitého, ne?

Zdroj: Push Square

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 26. 7. 2019 v 17.02

oleg.rusov: Unity i Unreal jsou zdarma. Doporučuji spíš je. Na webu jsou tuny tutoriálů a assetů zdarma k užití.

Nahlásit nevhodný obsah

20921836
oleg.rusov napsal 25. 7. 2019 v 11.32

oleg.rusov:

Nahlásit nevhodný obsah

20921836
oleg.rusov napsal 25. 7. 2019 v 11.31

Koupil jsem ten EA a ta vec ma fakt ohromny potencial a velke moznosti, jde tam udelat temer cokoliv, ale neni to zase tak jednoduche. Nejakou mensi vec nebo animaci tam zvladne kazdy, ale udelat neco opravdu vetsiho a hlubsiho uz da celkem zabrat. Kazdopadne tahle vec je naprosto mimoradna a vlastne ani nejde o hru, spise je to opravdu herni engine, ktery zvladne ovladat i amater.

Nahlásit nevhodný obsah