Proč Silverhanda hraje Reeves

30. červenec 2019 11:46 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

Od E3 už nejspíše většina hráčů ví, kdo to je Johnny Silverhand, a že jeho postavu v Cyberpunk 2077 ztvárňuje Keanu Reeves. Fanoušci ale byli celkem rýpaví a tvrdili, že si CD Projekt RED vybral Keanu Reevese pouze kvůli tomu, že je zrovna velmi oblíbeným a známým hercem. Jak ale tvrdí Marcin Blacha, příběhový režisér CD Projektu RED, za výběrem Keanu Reevese stojí dlouhý proces.

„Keanu Reeves má zkušenosti s hraním charakterů, které za něco bojují, a Silverhand je rozhodně někdo, kdo za něco bojuje. Když jsme hledali herce pro tuto roli, rozhodně jsme nehledali tu největší celebritu. Daný herec musí mít nějakou konekci s daným charakterem, aby to všechno dávalo smysl. Cyberpunk rozhodně není hra o Keanu Reevesovi, je to hra o Johnnym, který je hrán Reevesem. Myslím si, že je to něco, na co se často zapomíná“.

„Vzpomínáte si na Emperora Emhyra v třetím Zaklínačovi? Když jsme se rozhodli pro Charlese Dance, prostě dával smysl- měl svou auru, a taktéž hrál podobnou postavu v Game of Thrones. Dobrý herec, a to Keanu rozhodně je, vždy do dané postavy vštípné i kus svého já. Myslím si, že díky Keanovi je Johnny více komplexní a relativní, zároveň ale neztratil nic ze své vzpurnosti a drsnosti“.

Zdroj: WCCFTech

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20842776
JabJab21 napsal 30. 7. 2019 v 19.09

A koho bude hrat Sean Bean? Nerikejte mi ze vsechny postavy v CP prezijou.

Editováno: 30. 07. 2019 v 19.10

Nahlásit nevhodný obsah

20883442
Amos napsal 30. 7. 2019 v 15.15

A já myslel, že ho vybrali protože Johny Mnemonic a Matrix.

Nahlásit nevhodný obsah