The Outer Worlds vyjde i na Switch

31. červenec 2019 12:21 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

I když může být výkon Nintendo Switch limitující, neustále se dozvídáme další hry, které se studia rozhodnout na tuto konzoli portnout. Tou poslední je prozatím nevydaná novinka The Outer Worlds od Obsidianu.

Tuto novinku oznámil Matthew Singh, producent Obsidian Entertainment. Vydání je prý naplánováno po uvedení na ostatních platformách. The Outer Worlds má vycházet 25. října na PlayStation 4, PC a Xbox One. Je tak otázkou, za jak dlouho se hráči na Switchi dočkají.

Na  převedení The Outer Worlds na Switch se Obsidian spojil se studiem Virtuous, stojícím za Switch verzí L.A. Noire či Dark Souls Remastered. Tyto verze se celkem povedly, ale skutečně si neumíte představit, jak bude hra ve finále vypadat. Přeci jenom, furt nás straší představení Zaklínače.

Zdroj: Polygon

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 1. 8. 2019 v 14.38

NO MANS SKY (krajina) + RAGE (postavy, ale ne tak hezký jako v RAGE 1). A ve hře budeme zjišťovat o co jde korporacím, huuuuu huuuu, to zní tajemně. O co jde korporacím ? O prachy, v případě videoher "o tajemný nerost, jehož síla je mocnější, než tajemství, co ho obklopuje. Zoltán, voe."

Editováno: 1. 08. 2019 v 14.43

Nahlásit nevhodný obsah