Control představuje další postavy

15. srpen 2019 14:37 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (0)

Autoři ze studia Remedy Entertainment se v minulosti nechali slyšet, že se během vývoje Quantum Break museli držet zpátky, jelikož šlo o mainstreamový titul. Celá řada věcí se do hry nedostala, jistým prvkům se vývojáři zkrátka museli vyhnout, přestože se jim líbily. Control by v tomto ohledu měl být jiný. Už jen z toho důvodu, že je značka pevně v rukou Remedy. Vývojáři se tedy nebojí být zvláštní, kontroverzní.

To je patrné už v samotném námětu. Koncem minulého měsíce se objevil příběhový trailer, na jehož základě lze odhadnout, o čem asi Control bude. Malá rekapitulace neuškodí. Vše se odehrává v roce 1964 uvnitř záhadného mrakodrapu. Právě zde řádí nadpřirozená entita - The Hiss. Kvůli ní se uvnitř budovy dějí velmi zvláštní věci. Agenti organizace FBC (Federal Bureau of Control) mají za úkol celé záležitosti přijít na kloub. A právě v této organizaci pracuje také Jesse Faden. To je pro začátek vše podstatné.

Nyní tedy můžeme navázat s čerstvým trailerem. V něm jsou v rychlosti představeny další postavy, s jejichž pomocí se snad podaří celou záležitost prošetřit. Jde o další agenty organizace FBC. Díky nim se hráč dozví něco více o původu výše zmíněné entity, ale také o minulosti hlavní protagonistky. Tak jako tak je rozhodně dobře, že na všechny ty podivnosti nebude Jesse sama.

Control vychází již 27. srpna na PC, Xbox One a PlayStation 4. Těšíte se? Dejte nám vědět v komentářích.  

Zdroj: Gaming Bolt

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!