Sledujte v akci nové mapy pro Battlefield V

21. srpen 2019 18:32 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (4)

Posledním přídavkem do seznamu map pro druhoválečný Battlefield V je lokace s názvem Marita, která do hra přibyla na před třemi týdny. Na aktuálním Gamescomu v Kolíně nad Rýnem prezentují vývojáři ze studia DICE svou další práci v podobě map Lofoten Islands a Provence.

Ty měli šanci si zahrát vybraní novináři a členové komunity, kteří se během dnešního dne začali chlubit se svými pocity. Jak Lofoten Islands, tak i Provence byly hratelné v režimu Squad Conquest, tudíž nabízely intenzivní boje pěchoty. Obě patří k těm rozlohou menším lokacím, podle všeho se s nimi původně počítalo pro mód 5v5, který je však stále v nedohlednu. Z důvodu problematického vývoje se tak autoři nejspíše rozhodli je uvolnit pro původní hru, ovšem jak se zdá, na bojiště se podíváme pouze v již zmíněném Squad Conquestu a Team Deathmach. Nemáme zprávy, že by se s nimi počítalo pro velké režimy jako klasický Conquest či Breakthrough, což se však může do data vydání, jež zatím není známo, změnit.

Lofoten Islands připomíná mapu Halvøy z battle royale režimu Firestorm, ostatně při jejím tvoření bylo využito spousta nástrojů právě z této lokace. To Provence, jak už název napovídá, nás opět bere na malebný francouzský venkov. Avšak ani v jednom případě se dle ohlasů nejedná o nějaký výjimečný kousek, spíše o standardní mapy, které nenabídnou nic moc nového. V záběrech, které jsou u novinky přiložené, můžeme vidět hned tři nové zbraně: Breda PG, Panzerbüchse 39 a M1917 Trench Carbine. Na závěr už si jen povzdechne, že stále čekáme na Al Sundan ve verzi pro Conquest. Snad toto neustále odkládání DICE co nejdříve ukončí.

Zdroj: YouTube

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878639
Jsoucno napsal 22. 8. 2019 v 17.50

Twice: a to mi prijde super -

BF1,4 a 5 jsou vlastne hratelnostne uplne jine.

V BF5 mne ale nebavi uz conquest, hlavne v modu Grand Operations mi prijde jako desna brzda.
V Breaktrough to jede, lity boj, kdy se zabiraji body, nebo tym, ktery zabere ono jedine Acko a pak ma limit na zniceni tri mist. Excelentni. Ale prave treba Grand operation Narvik mne nebavi na posledni mape. Celou dobu ta operace nekam speje, tlaci se nepritel do hor. A tam se to pak zvrhne ve dvacet minut zmatenecho zabirani bodu, braneni a behani. Pro mne je conquest vlastne nejmene zabavny, pripadam si jak v nejakem divnem sandboxu.

Nahlásit nevhodný obsah

20880283
Twice napsal 22. 8. 2019 v 07.29

rohaac: Horší to asi nebude, ale je to úplně jiný boj než co měl BF1 a ten byl zas úplně jiný než předchozí díly, už pár dílů zkouší co bude fungovat nejlépe a ne každému fanouškovi série je to po chuti. Navíc mám pocit, že se komunita začíná štěpit čím dál víc. I postarší BF4 dokáže nabídnout perfektní zážitek boje takže kvanta lidí nemá potřebu ani přecházet k novějšímu dílu a tohle se bude jen prohlubovat, no čas ukáže.

Nahlásit nevhodný obsah

20877120
Ataker napsal 22. 8. 2019 v 06.05

rohaac: Je to jedna z her ke které se pořád vracím nehraji ji každý den, ale vždy se k ní rád vrátím a zahraji si ji, takže mám to úplně stejně.

Editováno: 22. 08. 2019 v 06.08

Nahlásit nevhodný obsah

20876673
rohaac napsal 21. 8. 2019 v 19.04

No..tak já předběhnu nějakého frflala a napíšu, že jsem si včera BF5 krásně zahrál a jsem s ním spokojenej. I ty starý mapy jsou dobrý a ty nové budou taky. Není o nic horší než starší BFka ba naopak.

Editováno: 21. 08. 2019 v 19.04

Nahlásit nevhodný obsah