Za týden do Odyssey dorazí Discovery Tour

5. září 2019 13:38 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (1)

Tak jako v případě předchozí Origins, i Assassin's Creed Odyssey půjde projít, řekněme, edukativnějším způsobem. Už 10. září totiž do hry přibude tzv. Discovery režim, který vám umožní prozkoumat starobylé Řecko trochu jiným pohledem, než dosud.

Režim, který se celým názvem jmenuje Discovery Tour: Ancient Greece, má své základy ve starším Egyptském díle. Tehdy do hry přibyl v podobě 75 interaktivních túr, které vám umožnili prohlédnout si historická fakta jinak ve fantaskní hře. „Už v roce 2014 nám někteří profesoři volali s tím, že by bylo skvělé, kdybychom do hry přidali režim dedikovaný řežim, na němž bychom mohli vyučovat,“ říkal tehdy Ubisoft. Nevíme, do kolika tříd se Assassin's Creed dostal, ale stejně jako Ancient Egypt, i Ancient Greece bude plný reálií, které byste mohli v rámci hry minout.

Bezplatný update všem majitelům Assassin's Creed Odyssey do hry přidá doslova živoucí muzeum, jak říká oficiální twitterový účet. I zde ale půjde o obsah, na němž se podílelo několik expertů, od historiků, až po experty dané doby. Pokud byste se chtěli něco dozvědět a přiučit, budete mít možnost už příští úterý.

Zdroj: DSO Gaming

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20840256
LuboDante napsal 6. 9. 2019 v 08.03

Snad to uz bude i v cz ne jako u Origins coz me moc mrzelo ale myslim si ze ani tentokrat to nebude

Nahlásit nevhodný obsah