MediEvil dává na odiv 11 minut z hraní

16. září 2019 10:50 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (0)

Dlouho očekávaná předělávka klasiky z dob prvního PlayStationu - MediEvil - je téměř za našimi okny, a je tak pochopitelné, že vývojáři z Other Ocean Interactive budou chtít ukázat ze hry co nejvíce. Protentokrát tak zvolili cestu gameplay ukázky, jež zachycuje více než 11 minut záběrů z hraní.

Ze samotných záběrů je od samotného započetí patrné, že vývojáři od minula výrazně zapracovali na optimalizaci, a po technické stránce si tak již není na co stěžovat. Na co by si někteří - zejména původní hrou nepolíbení - hráči stěžovat ale mohli, je poměrně krkolomné ovládání. To se totiž snažili vývojáři zachovat 1:1, a je tak asi jasné, že po více jak 20 let od vydání předlohy, se herní standardy značně posunuly. Celkový dojem z titulu je však i nadále více než dobrý, a my tak již netrpělivě očekáváme, jak hra dopadne.

MediEvil je plnohodnotný remake stejnojmenné hry z roku 1998, jež se nedlouho po svém vydání zařadila mezi nejznámější klasiky prvního PlayStationu. Vývojáři si stanovili za cíl jak zachovat původní hororovou atmosféru, tak i humor, hratelnost a především promyšlený level-design původní hry. MediEvil vychází již 25. října, přičemž jakožto Sony exkluzivní titul dorazí pouze na PlayStation 4.

Zdroj: PlayStation Lifestyle

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!