Dauntless opouští early access

28. září 2019 09:46 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (1)

Free-to-play akční RPG podobné sérii Monster Hunter jménem Dauntless přichází s verzí 1.0. Stalo se tak více než rok po vydání beta verze, kterou následoval early access v květnu letošního roku. Update s názvem Aether Unbound se však nesoustředí pouze na stabilizaci a opravu chyb, ale přináší do fantasy lovecké hry i nový obsah. 

Kromě nové zbraně, se kterou souvisí i nový quest, se mohou fanoušci těšit na přepracovaný systém týdenních výzev, které se přetransformovaly do Bounty systému, zaměřeného na jednotlivé kořisti. Novinkou je i časově omezený úkol Friends Indeed, který odmění vaše úspěchy s přáteli. V oblasti Shattered Isles se navíc můžete pustit do boje s novým monstrem s názvem Tempestborne Stormclaw.

S novou verzí ale přibyly i drobnosti vylepšující hratelnost. Mezi ně patří možnost přeskočit cut scény, vylepšení grafiky a uživatelského rozhraní, plynulejší chod hry a samozřejmě oprava známých chyb. Update je již v tuto chvíli dostupný na všech platformách, tedy PC, PlayStationu 4 a Xboxu One, vydání portu pro Switch je stále v plánu na konec letošního roku.

Zdroj: PlayStation Lifestyle

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20919665
Zerosekai napsal 28. 9. 2019 v 13.48

Já musím říct, že ta plynolust je fakt cejtit na ps4, když porovnám to jak hra jela při vydání na platformě a ted, to je rozdíl obrosvkej. Hra stále sem tam lagne nebo se sekne, ale dauntless je jedna z mála her, která slíbila zlepšení chodu a to zlepšení je tam fakt znatelně cejtit. Palec nahoru

Nahlásit nevhodný obsah