PUBG Lite, free-to-play verze, vyjde i u nás

1. říjen 2019 11:30 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (1)

PUBG se už dávno muselo sklonit před fenoménem, kterým je Fortnite. Vývojáři se ale stále snaží lákat nové hráče k průkopníkovi žánru battle royale, tu mobilní verzí, tu novou mapou, nebo třeba celou novou verzí hry. Takto v minulosti vyšlo PUBG Lite, a i když na západě nevyšlo, od začátku existovala šance, že se k nám též podívá. A skutečně se tak stane, už tento měsíc.

PUBG Lite zavítá do Evropy už za necelé dva týdny, konkrétně 10. října. Free-to-play verze cílí na masovější publikum (řečí vývojářů na jiné než high-endové počítače), čemuž odpovídají i požadavky – doporučené jsou tam, kde jsou u plné verze PlayerUnknown's Battlegrounds ty nejnižší nároky. Lite verze debutovala v Thajsku letos na jaře, teď expanduje z Asie i na starý kontinent.

Ze zemí, kde se dočkáme nejprve betaverze a následného vydání, nechybí prakticky žádná. V seznamu najdete cokoliv od Velké Británie, přes Vatikán, až po Ázerbájdžán. Na PUBG Lite ale zatím mohou zapomenout za Oceánem, Severní Amerika prozatím ostrouhá. Vývojáři z Bluehole ale tvrdí, že „stále počítají s mnoha zeměmi, do nichž mohou novou verzi časem rozšířit“. O konkrétním datu ale nebyla řeč.

Zdroj: VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875607
Aleš Adam napsal 1. 10. 2019 v 14.10

Bylo by fér přidat informaci, čím se liší tato verze od plné, aby si to čtenář nemusel jít googlit. Díky

Nahlásit nevhodný obsah