Ukázka ze Switch verze Overwatche

2. říjen 2019 11:44 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (1)

Po letech dostane hybridní konzole Nintendo Switch fenomén posledních měsíců – Overwatch. I když se hitu od Blizzardu dočkáme možná o něco později, než by bylo hráčům milé, nemůžeme ve výsledku říct, že to pro Switch nebude velká událost. Dosud se o portu jenom mluvilo, teď je na čase podívat se na nejnovější záběry.

Nové video zveřejnilo IGN. Jedná se o jednu hru na eskortní mapě Hollywood. Po celou dobu se IGN omezuje na jednoho hrdinu, nebo lépe řečeno hrdinku, Moiru. Většina hráčů ale moc dobře ví, jak se Overwatch hraje a ukázka tak neprezentuje zábavnost samotné akce jako spíše její technický stav.

Verze, na kterou se níže můžete podívat, je hraná v zadokovaném režimu na klasické obrazovce, nikoliv v handheldu. Po grafické stránce možná Overwatchi chybí trochu té ostrosti (jedná se o 900p, v handheldu se přepne do 720p), navíc je framerate zamčený na 30 snímcích za vteřinu, mnohem zvláštnější je ale podivně deformovaný zvuk. Nevíme, co je jeho příčinou, ale je možné, že se jedná o chybu v záznamu, nikoliv ve hře.

Kromě hry samotné bude zajímavé sledovat, jak si povede se svou konkurencí. Paladins, svým zaměřením relativně podobná hra, totiž vypadá prakticky totožně, ale na rozdíl od Overwatche na Switchi funguje v 60 FPS. Spousta hráčů si tak klade otázku, proč se Blizzardu nepodařilo docílit stejné hodnoty. Zároveň se ale většina z nich shoduje i na tom, že Switch verze vlastně nevypadá tak zle.

Zdroj: IGN

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 3. 10. 2019 v 09.33

Jeff Kaplan (producent) nabídl všechny postavy z Overwatch pro hostování ve SMASH BROS. Bude-li mít NINTENDO zájem může použít jakoukoliv z 31 postav.

Nahlásit nevhodný obsah